Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

üniversite - 2

Post #1

ÜNİVERSİTE - 2Yurda döndüğümde üzerimde rahatlama mutluluk ve yorgunluk vardı. Sinemada yaşadıklarım beni biraz yormuştu. Uğur bişeyler olduğunu anlamıştı sırıtarak gelince.U: Noldu lan? Anlat. Kesin bişeyler yapmışsın.Olanları anlattım. Uğurla kurduğumuz samimiyete güveniyordum. Kimseye anlatma belli etme diye tembihlemiştim.U:Tamam lan ayıpsın. Ben zaten biliyordum. O kız senden hoşlanıyor. Ama sarma başına manitacılık durumları falan kalmasın üstünde.-Yok oğlum. Sarmam merak etme.Neyse uzandım duş falan derken bugün yaşadıklarımı düşünerek uykuya daldım. Ertesi gün okula gittiğimde, Yeşim sınıftaydı. Sınıfa girince selamlaştık herkesle günaydın falan Yeşim de gülümseyerek günayın dedi. Yerime oturdum. Derslerde tenefüslerde Yeşim'in bakışları olsun konuşmaları olsun gayet normaldi. Bu beni rahatlatıyordu.O gün asıl mevzu okul çıkışında yaşandı.Okuldan çıktık, dışarıda laflarken Hande okulun önünde bekleyen siyah bi arabaya bindi. Kızlar çıkıyordu. Elif'in yanına gidip-:Kim bu Hande'yi alan?E:Erkek arkadaşı...-:Nasıl ne zaman hangi ara? (donup kalmıştım)Elif'te sınıfta samimi arkadaşlarımdan. Bana dönüp E: Eeee konuşmadın, açılmadın. Demek ki biri konuştu açıldı.Cevap vermedim. Döndüm yurda doğru yürümeye başladım. Kursağımda ukte kalmıştı bilmem bilir misiniz o duyguyu.Kafamda nasıl nasıl nasıl diye düşünürken yurda geldim. Bahçedeki banklardan birine oturup bi sigara yaktım. Hande'ye öyle aşık falan değildim. Hoşlanıyordum. Ama nedense çok koymuştu.Bu arada bizim yurdun binasında kızlarda kalıyor girişler ayrı. Bahçede falan oturabiliyoruz ama onların katına kafamıza göre çıkamıyoruz. Yurda insanlar gelmeye başladı. Bende salak salak onları seyrederken yanıma Uğur geldi.U: Ne oldu kardeşim ne bu hal?-: Hande.U: Manita mı yapmış?-: Kanka sen kahin misin nerden biliyorsun herşeyi amk!U: Kahin değilim. Sende açılacak göt yok ki reddedilesin. E o zaman kız manita yaptı.-:Ben odaya çıkıyorum.Beraber odaya çıktık. Kafam taşşak gibi oldu. U: Hadi hazırlan dışarı çıkalım Alsancak'a gidelim bişeyler içer kafa dağıtırız. Hem ateş ederiz.-: Sağol kanki. Şimdi kafam almaz.U: Ya kalk amk kalk. Tüm gün sıfatını çekemem.-: Tamam kanka.Hazırlandık. Gömlekler falan. Gerçekten karizma olduk. İyi kötü parada var. Atladık taksiye soluğu Alsancak'ta aldık.Bilenler bilir. Kordon'da sıra sıra kafeler vardı. Lounge tarzı biyere gittik. Yemeklerimizi yedik. İçkilerimizi yudumlayıp sohbet ediyordu. Kafamı dağıtmıştı Uğur. Şakalar makara falan iyi gelmişti. Kendime gelmiştim. Derken wptan bir mesaj geldi.Yeşim: Napıyosun-: Uğur'la kordonda takılıyoruz. Sen?Y: Bizde kuzenimle dışarı çıkalım dedik.Uğur'a mesajı gösterdim. Olur anlamında başını aşağı eğdi.-: Sizde gelin bişeyler içeriz.Y:Olabilir aslında. Nerdesiniz?Konum attım.Gelmeleri 45 dakikayı bulmuştu. Tabi bizde artık çakır keyif olmaya yakınlaşmıştık. Geldiler onlarada içki söyledik muhabbet sohbet 1 saat oturduk. Bu arada Yeşim gayet normal bakıyor sohbet ediyordu. Kuzenide Yeşim'den zayıf düzdün fizikli hani derler ya temiz yüzlü bir kız güzeldi de. Kuzeninin ismi Nurandı.N: Ya Gazikadınlara geçsek mi biraz içeriz. Müzik falan ne dersiniz ?Saat henüz 11 di.U: Tamam olur daha kimseler yoktur ama biz ufak ufak takılırız dedi.-: Bana sıkıntı yok.Y: Bizim zaten bugün 2 Ye kadar vaktimiz var dedi.Çıktık içeriye geçtik Gazi kadınlara doğru yürürken babamla konuştum. Yurdu arattım bizim çocuklar geç gelicek haberimiz var desin diye. O iş de tamamdı.Mekanlardan birine girdik. Bi kaç grup vardı ama mekan henüz boş müzik deep modunda devam ediyordu. İçkiler söyledik. İçmeye başladık şakalar makara falan saat 12 olmuştu. Müzik ve mekan ısınmış yavaş yavaş dolmaya başlamıştı. Nuran biraz kolay teslim oldu alkole. Rahatlamıştı. Bazen dili dönmüyordu. Bizim Yeşim normaldi ama. Bizde dağılmayalım diye kızlarda aynı ritimde yuvarlıyorduk.12.30 a doğru artık müzikler patlıyordu. Bu arada İzmir'i bilenler bilir, hafta içi çarşamba günleri mekan hafta sonuna yakın olurdu. Kızlar dans ederken bizde Uğur'la cool bir şekilde yerimizde sallanıyor. Ağır hareketler ediyorduk. Derken Yeşim benim yanıma duvar dibine geldi. Nuran'da Uğur'un diğer tarafına oda mekanın ortasına doğru geçti. Nuran artık kafanın verdiği etkiyle kendini dansa kaptırmıştı. Güzel de dans ediyordu. Yeşim ise dans ederken bana doğru harketleniyor bende ona arada eşlik ediyordum. Vakit geçtikçe, alkol kafama daha fazla tesir ediyor, bende iyiden iyi güzelleşiyordum. Uğur'a baktım Nuran'ın arkasına geçmiş elini göbeğine atmıştı Nuran'da arada kalçalırını ona bastırıyor daha sonra ayrılıp ona dönüyordu. Güzel dans ediyordu gerçekten. Yeşim'de bana iyiden iyiye sokuluyordu. Artık bende kontrole gerek yok dedim. Elimi Yeşim'in göbeğine attım ve tam arkasında ritmik bir şekilde dans ediyordum. O da kalçalarını bana bastırıyor ve kalçaları sikime dayanıkken onları sallıyordu. Mükemmeldi. İyiden iyiye sertleşmiştim artık. Kot pantolon olduğu için sikim sıkışıyordu. Elimle sikimi düzeltmek için Yeşim'in arkasında elimi kotun içine atıp sikimi daha rahat bi şekilde diktim. Yeşim el hareketlerimi hissettiğinden elimi çıkardıktan sonra tekrar beline koydum. Eliyle elimi belinden çekip dudaklarına götürüp öptü. Daha sonra göbeğiyle kasıkları arasına bıraktı. Kulağına eğilip fısıldayarak;-: Seni istiyorum.Yeşim bana döndü gözlerime baktıktan sonra kulağıma yaklaşıp;Y: Bende seni istiyorum içimde....Artık iyice azmıştım zaman mekan umrumda olmadan orda içine girmek istiyordum. Bu arada gözüm Uğur'la Nuran'a takıldı. Nuran yüzünü uğur dönmüş ellerini boynuna atmış dans ediyordu. Uğur'un elleri Nuran'ın kalçalarındaydı. Saate baktım 1 olmuştu. Mekanda ateşliydi.Yeşim'e döndüm. Saati gösterdim. İlk başta anlamadı. Daha sonra saatimi tutup baktı. Sonra gözleri büyüdü ve bana yaklaşıp. Y: Gitmemiz lazım..-: Olur çıkalım dedim. Bu arada kendime çeki düzen verdim. Sikimde yavaş yavaş sertliğini kaybediyordu. Yeşim Nuran 'a gidip kulağına yaklaştı ve konuştular. Sonra Uğur'da anladı mevzuyu bana döndü. Bende kafamı sağa sallayarak çıkalım işareti yaptım.Toparlandıktan sonra mekandan çıktık. Klasik taksicilerin durduğu yere doğru yürürken kızlar önden yürüyordu. Yeşim arada dönüp bana bakıyordu. Kalçalarını sert sert sallıyordu. Kol kola girmiş yürürken taksilere yaklaştık vedalaşacakken Nuran bana geldi öpüştük vedalaştık. Yeşim bana geldi öptükten sonra kulağıma;Y: Haftasonu sana haber vereceğim perşembe cuma okulda yokum.-: TamamNuran ise vedalaşırken Uğur'un elini sıktı ve gülüştüler. Taksiye bindiler onlar uzaklaşırken bizde arkadaki taksiye bindik.-: Kanka niye almadın numarasını falan. Kızı ayara getirdin. Niye bi adım atmadın.U: Hahaha. Sevgilisi varmış Bursa'da amk. Kızın Bursa'da okuduğunu ailesininde oraya yerleştiğini aslen buralı olduklarını masada anlatmıştı.-: E amk kızıyla neler yaptın kanka.U: Eee işte kanka. Allah çocuğun yardımcısı olsun. Ben öyle diyince sikerler dedim. Numara falan uğraşmadım.Yurda geldik görevli Musa abi bize bakıp;M: Gelin gençler gelin. Nasıldı geceniz?-: İyiydi Musa baba bigün senlede çıkarız.Mgülerek) Hadi geçin yatın yarın okul var.Odaya geçtik geceyi konuştuk şakalar makaralar yattık. Nasılsa gitmiycektik yarın okula. Zaten kalkamazdık. Yeşim'in söylediklerini düşünerek uykuya daldım. Haftasonu tekrar buluşucaktık.Değerli okurlar, postlar hakkında düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim. Devamı gelecek üniversite maceralarımı sizlere aktaracağım.
13 Ağustos 2020, at 19:35
Alıntı