Konu: o an cuckold
Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

o an cuckold

Post #1

o an cuckoldO AN (cuckold)yerde oturuyordum mınderın üstünde kuçük bir ev odasındaydım solumda televızyon haberlerı sunuyor ışıklar kapalı televızyonun ışığı odayı aydınlatıyordu duvar saatindekı tiktak seslerını ve kalbımın ne kadar hızlı attgını duyabılıyor hıssedebılıyordum sağımda 3 lu kanepe vardı ve tam karsımda da bir koltuk oturuyordu adam koltukta bacakalrını açabıldıgıne açmıs ıkı elıde koltugun kenarına koymus gozlerı yukarıda ve kapalıydı cok zevk aldıgı bellıydı bacaklarının arasında eşim vardı agzına almıs siki yalıyordu domalmıs ellerı ve dızlerı yerde ıdı tam arkadan goruyordum henuz cıkarmadıgı dar kot pantolonu vardı beyaza yakın bı renk ve belını kırmıstı gotu ortaya cıksın dıye ızlıyordum eşimin kafasının yukarı assagı hareketlerını adam sadece ınlıyordu arada bır harıkasın devam et işte boyle sozlerı dokuluyordu agzından adam egıldı ıkı elının arasına esımın yuzunu alarak gozlerıne baktı agzından sıkını cıkartırken kı sesı duydm hanı bıseyı somuruken cıkarırız ya ole bır sestı adam kısık sesle esıme bırseyler soyledı duyamadım esım sag omuzunu ustunden bana baktı ve guldu adam gerı yaslanarak sıkını esmın agzın a gerı soktu yavas yavas sakso cekıuyor arada bır agzıdan cıkan sik yalama seslerını duyuyordum ..bir kac dkıka sonra adam gozlerını actı one dogru egılerek ıkı elıyle onunde domalmıs olan esımın gotunu oksamaya ve saplaklamaya baslamıstı hem vuruyor hem oksuyordu - agzından cıkarma bebegm kalçaların harika diyordu o sesler kulagımdan cıkmıyor esımın gotunu saplaklamaya devam ettı bana bakarak gel buraya demıstı sikiciayaga kalktım kalbım duracak gıbıydı bır kac adım attım ve yanlarındaydım ayakta durdum sikici gerıye yaslanmıs bana bakıyor eşim ıse hala adamın sıkını yalıyordu- skikinmi kalktı senın dedı bana egıldım ve bıse dıyemedım sıkım tas gıbı olmustu gulerek hep böyle olur dedı ve eşimişn yanına oturmamı soledı adamdızlerımın ustune oturdm adam koltukta esımde bacaklarının arasıa egılmıs sıkını yalıyordu adamın bana bakarak esımın saclarını topladı at kuyrugu yaparak sacını elınde aldı ve esımın kafasını bana cevırdı esımle goz goze geldık daha da ıstahlı yalamaya basladı -görüyormusun nasılda guzel yalıyor dedı adam arada bır kafasına bastırıyor hepsını sokmaya calısıyordu yada sıkını agzından cıkarıp diline vurduruyordu adam -- onu sevıyormusun dedı adam bana - evet dedm kısık bır sesle sikş hala agzındaydı esımın-sen onu sevıyormusun dedı esıme glıg glık sesler geldı agzından cunku hepsjnı sokmaya calısıordu adam sıkını - kusura bakma cvp veremez agzında benım yarragım var dedı bana bakarak gulumsedısıkım tas gıbı olmus heycandan sasırmıstım cok hıs bır goruntuydu sanırım her cuckold erkegın hayalıdırsaçlarından tutarak zorluyordu eşimin ağzını hepsini sokmaya çalışıyor eşimden glokkk glokkk sesler geliyordu ağzından bir anda çekti sikini adam eşimin saçlarını bırakıp çenesinden tuttu yüzüne bakaral- harika yalıyorsun sikimi dedieşim gülerek- çok büyük hepsini alamıyorum dediadam eşimin yuzunu bana yaklaştrdı -hadi onu öp dedieşimin dudağına yapıştm ağzı salya doluydu .... devamı gelsin mi
26 Temmuz 2020, at 02:52
Alıntı