Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

bu durum çok yaygın mış

Post #1

bu durum çok yaygın mışBen orta ölçekte iş yapan bir iş adamıyım, 7 - 8 yıl önce fuar da tanıştığım doğulu biri ile sonra dan da bir iki ortak ihaleye girerek çok samimi arkadaş olduk, öylesine samimiydik ki zamparalığa beraber gidiyor muhhabet baya iyi, güvenilir sağlam bir arkadaş benden de bi 10 yaş küçük olması bana saygı ve hürmeti boldu, ben o sıralar yeni boşanmış o ise nişanlı idi, Evlenir iken nikah şahidim sen olacan diye tutturmuş zor ikna etmiştim ait olduğu aşiretin bir sürü ileri gelen büyuğü varken ,, muhteşem bir düğün ile evlendi beni de 3 gün memleketin de mükemmel ağırladı sağ olsun gördügüm izzet ikram dan mahcup olmuştum saonara ben Ankara ya döndüm arkadaşım kısa süre sonra yine geldi hadi ağam aleme akalım demez mi ulan oğlum bir haftalık evlisin bu ne iş dediysem de eskisi gibi içki sohbet ve kızlar, ertesi gün içkili mekanda sohbet ederken büyük sırrını şarhoş iken ağlayarak anlattı, Ağabey ben severek evlendim biliyorsun kara sevda lıyım eşim çok kutsal ancak oylesine kutsal ki onunla yatamıyorum gerdek normal geçti sonraki gecelerde mümkün değil nefsim uyanmıyor onunla seks yapsam kötülük yapamış gibi hiisediyorum sonra baya iyi doktorlara gitti sonuç eşini aşırı kutsamışşın onu başkası ile yatmış gibi düşün sonra onu yatakta seks yapılacak biri gibi düşün, ona kötülük değil iyilik yapacaksın oda mutlu olacak vs... yok abey herşeyi denedim olmuyor hayali düşünmeyle olmuyor bir keresinde en sevdiğim abim sen ile yattığını düşündüm yine olmuyor,,Höst lan o ne biçim düşünce dedim, sonra hiç bir şey demeden çekti gitti bir kaç ay sonra aradı ağabey geliyim mi o ne demek her zaman gel lan oğlum, bu arada birlikte zamparalığa gidince ulan oğlum sen gençsin hatunu mest ediyormuşsun ben senin performansına erişemem deyince çok hoşuna gider di direk söze bu nu hatırlatarak girdi ben kara verdim , eşimle sen yatacaksın sen benden daha az performans sın olması beni rahatlatacak.. ço uzun tartışmalardan sonra ağabey ben ve eşimin hayatı söz konusu sen olacacan başka biri olmaz olursada kıyarım ya kendime ya eşime,,, bu işi eşim lede konuştum yarın uçakla buraya gelecek ben sizi bir gece yalnız bırakacağım sonrada belki seninle hiç görüşmeyeceğim . bu iş hiç olmamış gibi davranacağım. ertesi gün karısını hava alanından aldık düğünde dikat etmemiştim o ne yahu resmen afrodit, beraber yedik içtik hep havadan sudan sohbet sonra hadi siz eve gidin ben biraz daha oturup otele giderim dedi bizde müsaade isteyip çıktık içmeye devem edermisin dedim bir kadah daha rakı dedi ama üç kadeh içti tabii hiç konuşma yok , kalktı banyoya oradan yatak odasına geçti ben de duş alıp odaya gidince soyunmuş ışıkları söndürüp yorganın altına girmiş bekliyor ışığı açtım yorganı kaldırdım itiraz edecek oldu bu gece ben ne dersem o olacak tama da beni hiç çıplak gören olmadı.. yurt dışı yurt içi bunca yılın zampara sı yım böyle güzel bir vücut görmedim resmen titriyorum ama belli etmiyorum hiç acele etmeden her santimetre karesini öperek yalayarak inlettim hadi artık de se de ben bildiğimi yaptım yaşamımım en muhteşem anını sindire sindire yaşamalıyım, artık kaç kez orgazm olduysa o küçücük amcık vıcık vıcık am suyu akıyor , bi ara isyan edip beni yatırdı ve ona yaptıklarımı acemice bana yapmaya başladı o ne muhteşem bir duygu hayatında ilk kez yarak yalayan bir kadının acemice yalaması,,artık ikimde dayanma sınırının sönunda eskilerin deyimi ile DUHUL VAKİ OLDUĞUNDA milim milim girsem de artık vahşiliğin tam zamanı idi sonradan sırtımın 10 adet tırnak ile derin ce çizildiğini ve günlerce yarası geçmeyip acı çeksem de o anları yaşamam a sebep ti 46 lı yaşlara rağme 20 li yaşların performansı ile sabah kadar kutsal kıraliçe yatakta isterik bir dişi olmuştu . çarşafın meni ve am suları ile ıslanmış kim bilir kaç kez hazzın doruklarına ulaşmıştık ,,telefon sabah 10 da çaldığında hala öpüşüyorduk gece ço içmiş uyuyor uyanınca ben seni ararım deyip dinlene dinlene öğle sonuna kadar birbirimizin içinden geçtik,, haftalar sonra ağabeynasılsın biz iyiyi her şey muhteşem . dayanamayıp sonradan eşime sordum ne yaşadınız diye o da hiç birşey sadece konuştuk ve içtik dedi ben çok mutluyum ağabey.. selamlar elveda dediğinde eşi bana bir kaç gün önce mesaj yazmıştı hep o geceyi hayal ederek seks yapıyorum seni düşünüyorum her zaman ama asla görüşmemek üzere.............
11 Eylül 2021, at 09:39
Alıntı