Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Hem kendimi hem annemi siktirdim

Post #1

Hem kendimi hem annemi siktirdimMerhaba Sex Hikayeleri Severler, ben Sezgin, 20 yaşında azgın yarak delisi bir pasifim. 16 yaşından beri denemediğim fantezi kalmadı desem yeridir. Ama son zamanlarda içimden bir türlü çıkarıp atamadığım bir istek vardı. Annemi siktirmek istiyordum. Ancak buna bir türlü cesaret edemiyordum. Bir gün yakın bir aktif arkadaşım için anneme uyku ilacı verip o uyurken aletini ona sürtmesine izin verdim o kadar. Ama artık bunlar bana yetmemeye başlamıştı. Bazen onun iç çamaşırlarını giyip sert aktiflere köle oluyordum. Birisi anneme küfredip beni aşağıladığı zaman dünyalar benim oluyordu. En sonunda karar verdim bu işi yapacaktım.Annemin fotoğraflarına bakıp beni sertçe siken, çoğu zaman köle fantezisi yaptığım Mert?e durumu söyledim. Bunu artık reel olarak yaşamak istiyorum ama nasıl yapabiliriz diye sordum ve bir plan düşünmeye başladık. Annem örtülü bir kadın değildi ama inançlıydı, her ne kadar babamla cinsel ilişkileri babamın rahatsızlığı yüzünden pek olmasa da bi başka erkeğin kollarına kendini bırakacak bir kadın da değildi annem. Yani azdırıcı verip öyle kolay ikna edilebilecek birisi değildi. Zor lokmaydı anlayacağınız. Mert planı yaptı ve biz de uygulamaya başladık. Bir gün Mert beni sikerken video çekmeye başladık. Videoda siken kişinin Mert olduğu anlaşılmıyordu ama ben çok net görünüyordum. Hatta kameraya doğru parçalayana kadar sik beni lütfen diye yalvarıyordum. Mert benden annemin numarasını aldı. Ve planımız işlemeye başladı.Ben, onun söylediği gibi eşcinsel sitelere girip ekranı açık unutup evden çıkıyordum. Annemin ekranı görmemiş olması imkansızdı. Ancak ne bana ne de başkasına bir şey söyleyemiyordu. Bir gün yine mert?in isteğiyle anneme arkadaşlarımda kalacağımı söylemiştim. Annem kalacağımı söylediğim arkadaşlarımı da tanıyordu oysa ben Mert?in dükkanına gitmiştim. Aynı gün sabahtan annemin içeceğine de bir adet azdırıcı hap koymuştum. O gün Mert annemi arayıp Sezgin?in arkadaşıyım, aradığımı bilmesin lütfen, kendisiyle ilgili sıkıntılı bir durum var, sizinle yüz yüze konuşmak istiyorum dedi. Annem de ilk başta anlam veremese de Mert?in ısrarına dayanamadı ve dükkanın adresini alıp sözleştiler. Annemin gelmesine yakın ben dükkanın deposuna saklandım. Mert?in ortağı Yavuz ön tarafta oturuyordu ve plandan haberi vardı. Annem gelince Mertle önce tanışıp havadan sudan muhabbet ettiler. Sonra Mert dükkanın arka tarafına davet etti annemi.Dükkanın iki bölümden oluşuyor ve uzunlamasına gelen dükkanı tam ortadan bir paravan bölüyordu. (Dükkan bilgisayar üzerine) Annem arkaya gelince konuşmalarını daha net duyabiliyordum. Ve kapının aralığından az da olsa görüyordum. Mert anneme telefonu verip beni siktiği videoyu izletti. Annem ilk başta rahatsız oldu ama Mert lütfen sonuna kadar izle dedi. Video bitince anneme oğlun ibne, ben onu kurtarmak istiyorum, elimden geldiğince koruyup kolluyorum ama baya da azgın bir çocuk. Bununla ilgilenmemiz lazım. Bu çocuğu bu bataktan kurtarmak lazım dedi. Annem, Mert?in insanca ve yardımsever yaklaştığını görünce ona karşı iyi davranmaya başladı ancak videoyu gördüğü için canı çok sıkkındı. Mert biraz daha ileri giderek oğlun bana yalvarıyor onu sikmem için, ama ben sikmiyorum. En son hiç kimseye vermezsen deliğin daraldığında seni sikerim dedim. En azından bi süre başkalarına vermesin diye çözüm ürettim dedi. Annem sevinsin mi üzülsün mü belirsiz bir şekilde, eğer babası duyarsa katil olur. Bunu nasıl çözücez, doktora falan mı götürsek demeye başladı. Mert, bu işin çözümü doktorda değil, bende. Ben istersem hallederiz.Ama karşılığında senden bir şey istiycem dedi. Annem merakla ne istediğini sordu. Sezgin, kendini bana siktirmeye çalışırken eğer beni sikersen anneme uyku ilacı verip uyuturum istediğin kadar annemi de sikersin diye ikna etmeye çalışıyordu. Ben sürekli tersledim onu ama aklıma düşürdü bi kere seni. Şimdi şuracıkta hemen bi posta boşaltırsan beni oğlunu bu işlerden kurtarırım. Dedi. Ama o cümlesini tamamlamadan annem itiraz edip sesini yükseltmeye başladı. Mert sinirlice, bak insan gibi bir şey söylüyorum sana. Kabul edip etmemek senin elinde. Ama şuan bir telefonumla oğlunun üzerinden 20 kişi geçer. Sana yemin ediyorum bir daha ömür boyu üstüne oturamayacağı hale gelene kadar parçalattırırım oğlunun götünü ve tüm videolarını da internette yayarım. Rezil olmak istemiyorsan bi posta bana şurada ver. Yoksa videoları hemen paylaşırım dedi. Annem de korkuyla yalvarmaya başladı. Baktı ki çare yok sadece 1 posta dedin sonra gidicem sen de o videoları yok edip kurtaracaksın sezgin?i tamam mı dedi.O konuşurken mert çoktan aletini açıp annemin önüne gelmişti bile. Annem sakso çekmeye başladı. Mert sürekli köküne kadar al diye fırça çekiyordu. Bir süre sonra kapı kapanma sesi duyuldu. Annem irkilip neydi o ses diye sordu. Mert de bizim ortak seni siktiğimi anladı başkası gelmesin diye kapıyı kilitledi dedi. Bi süre sonra annemi masaya domaltıp arkasına geçti. Kapının arasından ilk defa çok net bir pozisyon yakalamıştım. Mert durmadan sertçe amına girip çıkıyordu. Annem zevkten inlemeye başladı. Amının ıslaklığı çıkan sesten anlaşılıyordu. Yaklaşık 15 dakika ritmik bir şekilde siktikten sonra çıkarıp kalçalarına attırdı.Annem tam hazırlanacakken bu sefer Yavuz gelip Mert?e, kanka kapıyı kilitledim. İşin bittiyse bi posta ben de takılayım mı diye sordu. Annem hayır saçmalamayın falan derken Mert anneme bi tokat atıp, hadi domal çocuk inlemelerini duydu zevke geldi. Bi posta da o çaksın dedi. Yavuz, çok yakışıklı birisi değildi. Yani o istese ben annemi ona siktirmezdim ama yapacak bir şey yoktu. Yavuz sikini çıkarıp anneme iyice yalattıktan sonra aynı şekilde domaltıp sikmeye başladı. Çok geçmeden de boşalacağını anlayıp annemin ağzına verip orada patladı. Annem hızlıca hazırlanıp oradan çıktı. Annem gider gitmez ben de zevkten kudurmuş bir şekilde saklandığım yerden çıktım. Mert hemen beri yere çökertip ayaklarını ağzıma dayadı. İyice ayaklarını yaladıktan sonra domaltıp anasını siktim şimdi de oğlunu sikicem diye sert bir şekilde sikip beni yolladı.Ben amacıma ulaşmış, gay sex hikayeleri fantezimi gerçekleştirmiştim. Ama Mert?e güvenmekle hata ettiğimi sonradan anladım. Çünkü Mert için o tek sefer yeterli değildi. Sürekli anneme telefondan taciz mesajları ve sikinin fotoğraflarını gönderiyordu. Anneme bu mesajları attığını bana da göstermek için ekran fotoğrafı çekip yolluyordu. Annem ise sürekli kurtulmaya çalışıyordu Mertten. Mert, en son anneme dükkandaki güvenlik kameralarının fotoğrafını çekip yolladı. Bak bu kameralar hangi açıyı kaydediyor diye. Yani anlayacağınız dükkandaki güvenlik kamerası annemin de benim de nasıl sikildiğimizi saniyesi saniyesine kaydetmişti.Annem mecburen gitmeyi kabul etti. Ben tabi öncesinde Mert?i arayıp ne yapacağını sordum. Asla ona itiraz etmiyordum. Bu ters tepebilirdi. Bu sefer evine götürüp evde sikeceğini söyledi mert. Ben önceden mertin evine gidip saklandım her zamanki gibi. Annem geldi, mert onu kapıdan içeri sertçe çekip saçlarından tutup yere eğilmesini sağladı. Bugün kölem olacaksın, orospu olacaksın dedi. Ben iyice korkmaya başladım. Çünkü Mert?in köle fantezisinde ne kadar sert olabildiğini çok iyi biliyorum. Annem daha montunu bile çıkarmadan 10 dakika boyunca Mert?e sakso cekti. Sonra mert sertçe tokat atarak soyun sonra da odaya gel dedi. Annem korkuyla soyunup mertin yanına gitti. Mert ayaklarını yalamasını istedi. Annem itiraz etmeden mertin ayaklarını ve ayak parmaklarını emmeye başladı. Annem bunu yaparken Mert de bir yandan video ve fotograf kaydı yapıp bana yolluyordu. Ben yarı zevk yarı korku yaşıyordum.Çünkü bu fotoğraflarla artık istediği gibi şantaj yapabilirdi. Sonra anneme sakso çektirip domalmasını söyledi. Bu sefer götünden sikicekti. Annem yalvarmasına rağmen dinlemeden götüne geçirdi ve bağırta bağırta sikti. Bir yandan annemin sesini dinleyip bir yandan da Mert?in yolladığı fotoğraflara bakıyordum. Birden FenaGrup diye bir whatsapp grubuna eklendiğimi gördüm. Grubu Mert kurmuştu. Hiçbir şey anlamıyordum. Gruba ?gençler tatlı bir orospu çocuğunun daha tatlı anası şuan altımda. Orospu çocuğu da şuan grupta. Napsak neşemizi bulsak mı yaaa? diye bir mesaj attı. Beynimden aşağı kaynar sular dökülüyor gibi oldum. Millet tabi pek inanmadı. Hadi lan falan diye mesaj attılar. Mert de onları birkaç fotoğraf ve video yolladı. Hepsinin dibi düşmüş bir şekilde kanka gelelim hemen demeye başladılar. Sonra Mert gruptan bana yazdı. Sezgin, anlat bakalım ananı, ve bi önceki sefer nasıl sikildiğini. Pazarla biraz arkadaşlara falan dedi.Hiç bu kadar kötü hissetmemiştim. Ama sorun yaşamamak için annemi anlatmaya övmeye başladım. Dükkanda nasıl sikildiğini falan yazdım. Sonra Mert, gençler yalnız bilginiz olsun hatunla işimiz bitince oğluna da birer posta kayıcaz dedi. Hepsi kabul ettiler ve buraya gelmek üzere yola çıktılar. Toplam 3 kişiydi bunlar. Birisi zaten yavuzdu. Diğer ikisini ben de tanımıyordum. Onlara gruptan benim orada olduğumu annemin bilmediğini çaktırmamaları gerektiğini yazdım. Onlar geldiğinde kapıyı çırılçıplak vaziyette anneme açtırdı Mert. Çocuklar içeri aç kurtlar gibi daldılar ve hepsi bir çırpıda soyunup anneme yumuldular.Tabi Mert?in tavrını bilmedikleri için hepsi of yavrum çok güzelsin falan diye yaklaşıyordu. Mert birden annemin saçlarından tutup yanlarından aldı ve okkalı bir tokat atıp şımartmayın orospuyu dedi. Diğer elemanlar mesajı almıştı. O saatten itibaren hepsi anneme vurmaya ve aşağılamaya başladılar. Sırayla hepsi amını götünü ağzını sikmeye başladı. Artık annemde bağıracak hal kalmamıştı. Sürekli grupta fotoğraf paylaşılıyordu. Götü artık kocaman olmuştu. Amına aynı anda iki yarak birden sokmuşlardı. Bi ara annem bi bardak su istedi. Diğer adamlardan birisi büyük bir bardak suyla odaya geldi. Ama suyu anneme vermeden önce 4ü de içine bol bol tükürdü ve öyle içmesini istediler. Annem iğrenerek de olsa tükürüklü suyu içip bitirdi. Bi yarım saat daha siktikten sonra annemi bıraktılar. Annem üzerini yavaşça temizleyip giyinirken Mert, bundan sonra gel dediğimde geleceksin. Kime istiyorsam ona vereceksin dedi. Annem hiçbir şeye itiraz edemeden sessizce evden çıktı.O gittikten sonra ben salona geçtim. Mert, diğer elemanlara annesiyle arasındaki muhabbetin benim sayemde başladığını anlatınca diğer elemanlar vay orospu çocuğu diyip bana vurmaya başladılar ve hepsi birer posta üstümden geçti. Ağzım yüzüm saçlarım her yerim döl içinde kaldı. En son duşta ağzıma ve yüzüme işeyip işlerini bitirdiler. Bir sonraki sefere de Mert, tek başına annemle beni birlikte sikti. Annem hala bunları planlayan kişinin ben olduğumu bilmiyor. Ama ben de gerçekten olayların kontrolden çıkabileceğini düşünmemiştim..
11 Ağustos 2021, at 19:13
Alıntı