Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

milf patron nurdan abla

Post #1

milf patron nurdan ablaevde oturmaktan sıkılmıştım bir arkadaşım annesinin arkadaşının yemek fabrikasına yardıma gitmeye başladım . gel gitgel git işi sevmee başlamıştım iş yerisahibi nurdan diye bir bayandı 38yaşında fiziği düzgün alımlı bir bayandı 2 . kez evlenmiş bir çocuğu vardı.zaten kadını öncedende takıldığımız kafeye fal bakmaya gelirken görmüşlüğüm vardı nurdanı görünce tabi ozmanlar nurdan abla diyoruz hep içim kıpır kıpır oluyordu.zaten yardımada bu yuzden gidiyordum. gel zamn git zzaman kadın benimüdür yaptı yaş ozzamanlar 20 uçuş zamanları . kadın zamanla sevgilim yhanında kur yapmalar onu kıskandırmalar falan yapıyordu kız arkadaşım kıskançlıktan ölüyordu. arkadaşlarım bukadın sana göz koymuş diyorlardı ben emin değildim yok olmaz yapmazyaşvar falandiyotrdum bu yavşamaları artmıştı birde bunun arkadaşı vardı falcı onda 45 li yaşlarda 25 lik çıtır erkeklerde yatıp kalkar sakso cekmeye bayılırdı. oda arada bana asılırdı ama benimhosuma gitmiyordu bir fantezi kurmamıstım. birgün nurdanın eşi eczacı seyehata gittinurdan cocugunuda annesıgıle bıraktı evde yanlız benı cağırdıbende gittim tabi.oturduk votka içiyoruz nurdan mıyıstı ıyıce masaj yapmalar falan benımkı roket ama ben emin olamadım birtepkı veririse benımı denıyor dıye kafamda deli sorular .tabi ogunu bos geçtik.nurdan yeni bir ev almıştı evi bana göstermek istedi eve gittik . ev guzel şıktı yeni beyaz eşhyalar içerde kolılerde duruyordu havada soguk ev buz gibi..nurdan yeni evi gezerken parkenin ucu kalkmıştı ona bakmak için eğildi ama bunları bilerek yapıyotdu benim kuşta 1 haftadır ötmüyor. içi dolu. eğilince o göt neyse hala sikim kalkıyor. dayanamdım yavasca surdum napıck dıye hafiften götünü kaldırdı dedım elmas oda istiyo devam et bu sefer nıyetimi belli ederek taş gibi olmuş yarağımı ona hissettirdim nurdan sonra bana baktı ve güldü sonunda diyerek tam birfahişebakışı attı .nurdanın kalçasını oksamaya başladım. hosuna gidiyordu kolının içindeki çamaşır makinasınınustune nurdan oturttum oturtasaya kadar oyle bir yiyişme yok dudaklarımı ısırıyor bense götünüavuclamakla mesgulum okadar guzelkı hmmmmm.... yavasca boynundan yalahyarak assagıya iniyorum o sulu amını sıcaklıgını hıssediyordum ve dil darbelerimi tatmaya başlamıştı nurdan saclarımı tutmuş kafamı içine sokacakmış gibi bastırıyordu yalarken elimle parmaklıyor diyer elim ağzında parmaklarımı yalıyordu sonra birden beniiitrdi duvarayapıstrdı. ve pantolondan benim çükseli çırdı ağzıyla resmen sanat yapıyrdu . taşşaklarımı öğle emiyordu ki .... kendimi cennette hissediyordum eliyelede göt deliğimi oksuyordu .12 dakkıka boyunca yalamıstıve doymustu nurdanı yusunu çamasır makınasına yasladım ve sıkımı o sulu sıcak amına degdırdım ıstıyrdu ama sokmuyordum en sonunda soktum bir elimle amıyla oynuyor dıyer elime kalcalarınısıkıyorudum gel gitler hızşlandıkca ve yavasladıkca nurdan kolumu sıkmaktan kan kelıyordu artık. nurdanını cevırdımartık yuzyuzeydıkcamasır makınasında oturyordu hemsevısıp hem sıkısıyordukbusefer kendı amıyla oynuyor goslerını sıkyordu bense bir f1 pilotu gıbı onu sıkıyordum . nurdanı sora kollarımı aldım ve havada sıkmeye basldım nurdanın iniltileri okadar fazlaydı kı bu bıele zevk veriyordu . nurdanı orda 40 dakıka bıounca sıktım. ve göğüzlerinin ustune bosaldım ilişkimiz boyle başladı falcıyla gurup seksler falan devamını sonra yazarım yoruldum alıntıdeğildir arkdaşlar . saygılar bol sexler.
30 Mart 2021, at 11:54
Alıntı