Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Sex Bağımlısı-5

Post #1

Sex Bağımlısı-5Hergün Selim ile benim hayatımda birşeyler değişiyordu. Belki de bu değişimi hiçbir zaman hayal etmemiştim, düşünsenize bir erkek arkadaşı istiyorsunuz. Size şiirler okusun, birlikte kitaplar okuyun, birlikte el ele yürüyüşlere çıkın. Mutfağa birlikte girip yemekler yapalım, akşamları birlikte şarap için. Gözlerinize baksın size ne kadar güzel olduğunuzu söylesin. Ben bunları hayal ederek kabul etmiştim Selim ile birlikte sevgili olmayı. O ise tam tersini yaptı. Kendimi onun orospusu gibi hisediyordum. Onun altına yatar ve o ne isterse yapardım. Ona hizmet ediyorum, mutfakta ona yemek hazırlıyor, evi temizliyor, onun kirli çamaşırlarını yıkıyor ve gecede yatağa girip bedenimi ona sunuyordum. Onu evin kralı yapmıştım ama ben kraliçe değildim, onun kölesiydim! Aslında en tuhafı ben bunlardan hoşlanıyordum. Her gün daha fazla seviyordum Selim?i. Biz buyduk, ben onu seviyordum, o ise beni istediği gibi kullanıyordu. Ona karşı gelemezdim...Kıyafetlerime yeni kurallar getirmişti. Evde gecelik giyecem, altımda sadece tanga olacak ve sütyen giymem yasak, okulda kıyafetlerim ise diz üstünde etekler giyeceğim. Derslerde sürekli cinsel içerikli mesajlar çeker, aynı şekilde cevaplar verirdim. Arkadaşlarını bize çağırırdı, benim önümde onlara beni nasıl siktiğini anlatırdı. Dönüp bana en çok sevdiğin yemek sosu hangisi sorardı. Onların önünde ?Senin spermlerin? derdim. Bazı durumlarda rahatsız olsamda ben de alışmıştım. Aslında aşağlanmak bir şekilde hoşuma gidiyordu. Cumartesini bulmuştuk, sabah uyandım. Telefonum çaldı, arayan babamdı. ?Melek nasılsın kızım??İyiyim babacığım??Özledik seni tatlım, okul nasıl gidiyor??İyi babacığım derslerim güzel, bende sizi özledim??Kızım, annenle düşündük bir süreliğine annen oraya gelecek sende kalacak??Baba ne gerek vardı?? tamamen Selim?e ne diyeceğimi düşünüyordum.?Annen seni özlemiş kızım, biraz hasret giderirsiniz, iki hafta kalacak??Tamam baba? diyebildim. Telefonu kapattıktan sonra anneme mesaj çektim.?Anne yanıma geliyorsun, neden bu kadar zahmette gireceksin ki? bu arada annemle arkadaş gibiydik ve her şeyi konuşabiliyorduk aslında. ?Neden kızım, yoksa gelmemi istemiyor musun? okul nasıl gidiyor. Hem söyle bakalım sevgilin var mı? Yoksa o yüzden mi gelmemi istemiyorsun? Kızım ben ne zaman böyle şeyler için sana kızdımda beni istemiyorsun? diye yazdı annem.?Yok, anne ben seni her zaman isterim, hiç olur mu. Sevgilim var anne gelince tanıştırırım, onu çok seviyorum.??Çok güzel tanışalım bakalım damatımızla, kız birlikte yaşamıyorsunya???Anneeeee, öyle sorular sorma, aslında bazı günle yanımda kalıyor??Kız baban duyarsa öldürür bizi dikkat et??Tamam anne? Odaya döndüm. Selim uyuyordu. Yatağa geçtim, Selim çıplaktı, önüne eğildim. Sikini dudaklarımla tuttum. Siki kuruydu, dudaklarımın içine ağzıma almıştım. Siki ufaktı, daha dikilmemişti, ağzımın içindeydi. Yavaşça ağzımla git gel yaptım dikilmişti, artık hepsini almıyordum. Başından ortasına kadar yavaş yavaş git gel yapıyordum. Gözlerimi kapatmıştım, anın tadını çıkarıyorum. Aşık olduğum adam, seviyorum seni Selim. Ağzımdan çıkardım, sikini yüzüme sürdüm, yüzümün her yerine. Sonra bir daha ağzıma aldım, dibine kadar gittim. Tam bu sırada kafamdan tuttu ve dibindeyken ağzıma pompalamaya başladı. Uyanmıştı, suratı gülüyordu. Boğulacak gibi oldum, hepsini çıkarttı ve beni makyaj masama doğru saçlarımdan çekerek götürdü. Ellerimle masaya doğru eğilmemi sağladı. Bu şekilde domalttı. Arkadan amıma soktu, bana böyle davranması, sikini bile görmem amımı ıslandırıyordu. Bu şekilde amıma girmesi zor değildi, ilk başta sadece kafasını sokmuştu. Saçlarımdan tuttu, aynadan kendisine bakabiliyordum, gülümsedi. Bir anda hepsini soktu, daracık amımda çığlık attım. Gözlerim kamaştı, zevkten kendimi tutamıyordum, amımdaydı hepsi. Sikinde ki damarları hisediyordum. Sonra hepsi içindeyken bekledi, gözlerine bakıyordum, ?Ne oldu orospu çok mu büyük geldi??Evet efendim? dedim. Bir anda hepsini çıkardı. Beni kendine döndürdü, diz çöktürdü, amımın sularından parlayan sikini ağzıma soktu. Orada biraz pompaladıktan sonra tekrar eski pozisyonumu almamı sağladı ve bir anda hepsini amıma bir daha soktu.?Domuzcuk amına boşalmamı hakediyor musun???Evet efendim lütfen amıma boşalın??Peki şişkocuğum amına boşalacam? dedi. Hızlıca pompalamaya başladı. Artık kendimi kaybetmiştim. Ben boşalmıştım, bir kaç dakika sonrada amıma boşalmaya başladı. Yere yığıldım, kendime gelmek için yerdeydim. Önüme geldi, sikini yanaklarıma yüzüme sürdü, ağzıma soktu, ben baygın şekilde sikini temizlettirdi. Ayağa kalktı o halimi fotoğraf çekti. Tuvalete gitti. Birazdan kendime gelince, ayağa kalktım, tuvalete girdim. Tuvalette sifonu çekmemişti. Bana içerden seslendi, sifonu çekmeden işe dedi. Dediğini yaptım, sifonu çekmeden işemiştim. Işemem bitince sifonu çektim hızlıca bir duş alıp, mutfağa geçtim kahvaltıyı hazırladım yedik, salona geçince Selime kahve yaptım getirdim.?Aşkım sana bir şey söyleyebilir miyim???Söyle Melek??Annem yakında gelecek benle kalacakmış, iki hafta gibi bir süre??eee ben nerde kalacam???Aşkım annem burdayken bende kalmanı nasıl isteyebilirim? Yanıma geldi, yüzüme tokat attı. ?Sen benimle kalmak istemiyor musun şişko orospu??Hayır sevgilim, istiyorum? dedim. Bir elimlede yanağımı tutuyordum.?O zaman annen gelince, ben ne zaman istersem seni sikemeyecek miyim???Ya Aşkım, anneme gelme diyememki??Tamam orospu, yapacak bir şey yok ama sinir etme beni yoksa annenin yanında sikerim seni??Tamam aşkım söz seni boşlamayacam? Yüzüme bir tokat daha attı. Gözlerim doldu bu sefer.?Beni boşlamayacak mısın? Sana öyle bir ihtimal verdim mi ben, ben ne istersem o, istersem annenin yanında sikerim seni ve sende beni istiyorsan onun önünde seni sikmeme razı olacaksın, unutma ben kimim???Benim sahibim??Aferin, hem anneni canlı görelim bakalım ne kadar güzelmiş, sikilir mi? dedi. Biraz bozulmuştum. Kahvesini içti, birlikte gezmeye gidelim dedik. Gezme olarak beni alışveriş merkezine götürdü. Orada yeni kıyafetler aldım, bir kaç saat sonra alışveriş merkezinden tam çıkacaktık ki, Gizem?i gördük (ilk zamanlarımızda tartıştığım kız), ?Gizem ne haber? dedi ve sarılıp yanağından öptü Selim.?Ne olsun Selim kafa dağıtmaya geldim? beni salamıyordu. Ona nefret ile bakıyordum, onu sevmiyordum ve bunu belli ediyordum.?Gizem?i gördük selam vermek yok mu Melek, hem biliyor musun Gizem arkadaşımdan ayrılalı çok oldu? dedi Selim?Merhaba Gizem? dedim?Hahaha köpeğini iyi eğitmişsin Selim, tam anlattığın gibi? yanağımı okşadı. Kulağıma eğildi ?merhaba şişko köpek? dedi. Sinirlenmiştim, hiç bir şey demedim. Akşama bize gelmesi konusunda Selim ve Gizem anlaştı. Oradan ayrıldık.Eve gittiğimizde canım sıkkın şekilde, ?Selim ne oluyoruz???Ne demek ne oluyoruz. Ben senin efendinim ne istersem yaparım??Nasıl yani??Sana daha öncede söyledim, bir tek seni sevecem, ama sende ne istersem yapacaksın, Şimdi önüme gel ve diz çök??Selim şuan bir konu hakkında ciddi konuşuyoruz??Benim emirlerime karşı mı geliyorsun? ?Selim, lütfen ben senin sevgilinim??Ya buraya gel ve diz çök ya da ben gidiyorum? diye beni tehdit etti. ?Unutma seni ben bozdum, sana söz verdim. Seninle evlenecem, ama karşılığında itaatkar kölem olacaksın. Sevgini paylaşma ama geri kalanları paylaşacaksın. Yapamam diyorsan sen bilirsin? dedi. Gözyaşlarımla birlikte hemen önüne gittim diz çöktüm. Bana baktı, yüzüme tokat attı.?Bundan böyle ben ne istersem yapacaksın, bunları bir daha konuşmayacağım. Ya bana sorgusuz sualsiz hizmet edersin. Karşılığında bir ömür eşim olursun, ya da devam etmeyiz anlıyor musun?? tekrardan aynı duygular ağlıyordum. Selim konuşmaya devam etti.?şimdi sana diyeceklerimi iyi dinle, sen bu akşam bir sınava gireceksin. Bu sınavı geçersen sana bir ödül? dedi, elini cebine götürdü. Hala daha önünde diz çökmüş şekilde beklerken, elinde ki yüzüğü gösterdi. Elindeki pırlantaydı.?Bu akşam gerçekten bir ömür, tüm benliğinle bana itaat edeceğinin garantisini verirsen, sana evlenme teklifi edeceğim. Ama unutma sadece bedenin değil ruhunda benim olacak ve benimle evlenmek istiyorsan bu sınavı başarı ile geçersin, anladın mı???Evet efendim??Şimdi kalk ve hazırlan akşam misafirimiz var? dedi. Arkasını döndü ayakkabısını giydi. Bana döndü, ?Orospu, unutma senin tek hedefin beni mutlu etmek ve bunun için çaba göstermek ve karşılığında beni bir ömür kazanman, ya da güle güle? dedi ve evden çıktı.
19 Mart 2021, at 04:31
Alıntı