Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Unutamam o günleri

Post #1

UNUTAMAM O GÜNLERIMerhaba ben Metin sizlere ilk duygularimdan ve iliskimden bahsedecem.Evin tek cocugu bendim. Kücük yaslarda babam annemle birlikte bizleride almanyaya götürmüs orada yasamaya baslamistik. Babam almanyadaki ortama alisamamis ve türkiye dönme pilanlari yapiyor annem ise almanya yi seviyordu ben 15 yasina geldigimde babam beni türkiyede okusun burada kaybolur deye beni babannemin yanina birakarak annemle birlikte almanya döndüler hem ikiside calisacak ve cok para kazanacaklardi bende babannemle yasayacam ve okula türkiyede gidecektim ve öylede oluyorduaradan bir yil gecmis okular yaz tatili olmus tatilde bos geznmesin diyerek beni babanemin tanidigi tuafiyeci Hasan ( gercek ismi degil ) yanina cirak olarak vermislerdi.Hasan abi o zamanlar 37-40 yaslarinda biraz göbekli karisiyla cok sorunlar yasayan birisiydi.ben kendimi tanimaya calisiyorum icimde tuaf duygular oluyor erkelerin ilgisi bende kizlardan daha coktu geceleri bazen uyuyamiyor ve hep düsünüyordum cok gece neden ben böyle düsünüyorum diye agladigim günlerde oluyordu bunlari kimseye anlatamiyordum.duygularimi engelemek yerine akisina birakmaya karar verdim ve ilk olarak dükkandan kendime tanga aldim onu sakladim tek kaldigimda giyiyordum nasil olsa pantolunumun altinda kim görecekki diye düsünüyordum.normal bir gündü Hasan abi patron masasinda oturuyor ben ise arkadaki terekleri ve tezgahi düzeltiyor calisiyordum. Hasan abinin bana baktigini farkettim hic bir sey yokmus gibi calisiyordum fakat icim o bakista anladimi icimde tanga vardiye aceba gördümü diye süphelenir gibi oldumtezgah arkasi dar oldugundan bazen Hasan abi gecerken ben arkaya cekilir o benim önümden gecerdi o bakistan sonra Hasan abi gecerken beni öne aldi ve arkamdan gecti ben hic ses cikarmadim derken ileryeyen zaman icerisinde babam ve annem almanyadan tatile geldiler ve tatil bitince almanya ya geri gittiler bu arada ben calismaya devam ediyordum. babam bu duruma seviniyor annem ise özlüyorum bahanesi ile sizlaniyordu.günlerden bir gün Hasan abi ailesi ile tartismis ve dükkanda sabahlamis ben dükkana geldigimde dükkan acikti normalde hep ben acardim hasan abi sonra gelirdi o gün oturduk beraber kahvalti yaptik ve calismaya basladik derken hasan abinin arkamdan gecerken önündeki kabarigi arkamda hissetim kendimi öne cektiysemde yinede sürtündü ve bana dönerek sendemi kilo aldin ne diyerek güldü bende güldüm.ilerleyen günlerde bunu cok sik yapmaya basladi ben artik normal gibi görüyordum hatta gecerken özellikle sürtügünü bile düsünüyordum. bu arada firsat buldukca tangamida giymeyi ihmal etmiyordum kendimi farkli görüyordum. ilerleyen günlerde ince corapta giymek istegi olusuyordu. günlerden bir gün yine dükkana geldigimde dükkan yine acikti ve hasan abi yine dükkanda yatmis fakat bu sefer cok kizgindi derken yine kahvalti falan derken calismaya basladik bu arada üc gün falan oldu halen eve gitmiyor dükkanda kaliyordu bende tangami giyemiyor hatta sakladigim yerden bile alamiyordum. arkamdan gecmeler ilerledikce ben kendimi normal birakiyor gecerken sürtünmesi hosuma dahi gidiyordu. hasan abi bir gün benim tangami sakladigim yeri görmüs ve beni arkaya ardiyeye cagirdi - Metin gel bakayim buraya - efendim abi -bu senin degilmi ne diyecemi sasirdim ne evet ne hayir diyebildim- yalan söylene gerek yok bunun senin oldugunu biliyorum senin üzerinde gördüm cok güzel duruyordu bende hic ses cikarmadim ve hatta o günden sonra hep senin arkandan gectim sende farkindasin sanirim- sey abifalan derken - bana yalan söyleme ben senin duygularini biliyorum korkma benden sir cikmaz dediginde cok rahatlamistim- ne zamandan biliyorsun?- tanganin yok olusunda nereye gitti bu tanga diye düsünüyordum ve bir gün senin üzerinde görünce hem sevindim hemde bu tanga kadinlar icin bu neden giydi diye kendime sordum dedi bu arada müsteri gelince ikimizde dükkana gectik müsteri gidince tekrar ardiye cectik ve bana sorular soruyor ve bana yardimci olacagini söylüyor beni yumusatiyordu.hic erkek penisi görmedigimi söyledigimde cok sasirmisti - görmek istermisin dedi ürkek bir sesle- evet dedimardiyeye gectik beni cuvallarin üzerine otuttu kendiside karsimda duruyordu - istersen ilk önce elinle pantolonum üzerinden elle dedielimle pantolonun üzerinden eledigimde - yok öylle olmaz dedive yanima oturdu- bak ben sana ne yaparsam sende aynisini yap dediönce sarildi yüzüme bakarken dudagima bir öpücük kondurdu eleiylede sikimi oksamaya basladi bende aynisini yapiyordum - hadi cikar artik ben sasirmistim neyi cikaracaktim nasil cikaracaktim derken kendisi ayaga kalti ve kemerini cözdü pantolonunu asagi siyirdi önümde kilotu ve elimle oynadigim siki duruyordu - git kapiyi kitlede kimse gelmesinben kapiyi kilitledim ve ardiye geldigimde kilotunuda cikarmis sikini eliyle seviyordu - gel yanima ver elini dedi ve elinle kendi yaptigini bana yaptirmaya basladi ben ondikca siki sertlesiyor hasan abide kendini cuvallarin üzerine birakiyordu- nasil begendinmi hayalindaki gibimibende ses yok sadece ilk kere erkek siki görüyorum ve ellerimle oynuyorum bu durum benim cok hosuma gittiginin farkindaydim fakat belli etmiyorum yanlizca elimle oynuyordum - hadi al agzina yala biraz dedini duydum- sey nasil dedimyattigi cuvaldan kalkti ve- cikar pantolonunu - yok böyle iyi dedim- utanma cikar diyrsam cikar ya yapacaksin yada hic bulasmayacaksin -peki dedim ve pantolonumu cikardi kilotla kaldim cuvalin üzerine beni yatirdi ve kilotumu kendisi cikardi ilk kez bir baskasinin önünde ciplak hisettim kendimi bu gün hep ilkleri yasiyordum ve bu olaylar benim hosuma gidiyor fakat belli etmiyordum- o seniki cok ufakmis - evetdedimde parmaklariyla oynadi ve agzina aldi ben ne yapacagimi nasil duracagimi bile bilmiyordum derken benimki heyacandanmi yoksa bilmedigim seylerden dolayimi sertlik olmadi - benim yaptigim gibi sende yap dedi ve ben kalktim hasan abi yatti tekrar elimi tutarak sikine götürdü elimle oynarken hadi yala dedi ve onun yaladigi gibi yalamaya calistim agzimda sertlesiyor ben yaladikca kafami sikine bastiriyor ve arada ohhh diye sesler cikariyordu geliyor dediginde ne yapacami bilmeden hemen agzimi cektim ve hasan abi bosaldiüzerlerimizi giyindik ve dükkani actik calismaya basladik müsteri yokken tek sohbetimiz sex üzerine idi neler yapilir nasil yapilir neler zevk verir vs. günler geciyor arada istersek bir birimize sakso cekiyoruz günlerimiz mükemmel giciyordu artik bende sert oluyordum fakat kücük oldugunu bunun bu sekilde fazla islevi olmayacagini söylüyor her gün 31 cekmemi istiyordu büyütmenin tek yolunun bu oldugunu söylüyor bende dediklerini yapiyordum fakat bir degisilik hic olmuyor gibiydi ben sakso cekerken kendisi bosaliyor adeta karisi gibi hiseder olmustum. dükkana geldigimde tangami rahatca giyor ve ince corap dahi veriyordu artik bana bende seve seve giyordum dükkan kapanincaya kadar icimde duruyor sonra üzerimi degistirip eve gidiyordum.hasan abi yine dükkanda uyumus ben gelince gözleri barlamisti - geldinmi nerde kaldin seni hic bu kadar beklerken özleyecegim aklima gelmezdi- ben hep bu saate geliyorum dükkani aciyorum abi dedim- tamam kahvalti yapalimdedi ve ben kahvalti hazirladim ikimiz oturdu kahvalti yaptik kahvaltidan sonra gel birde sakso cekte günümüz iyi gecsin saten dün geceden beri cok gerginim dediarkaya gecti ve ben sakso cekmeye basladim artik hasan abi ne derse onu yapiyordum hic bir seyine itiraz etmiyor adeta ital eder bir hal almistim bundanda zevk aliyordum bir baskasinin beni sahiplenmesi beni korumasi ve beni anlamasi cok hosuma gidiyor yok dedigim zaman sanki beni birakacakmis gibi bir his oluyordu.arkada sakso cekerken benimde tanga ve corapla olmami istemisti ve öyle idi saksonun ortasinda beni ayaga kaldirdi ve cuvallara doru itekledi ben simdi sakso sirasi onda diye beklerken sikini agzina aliyor tasaklarimi emiyor bir eliylede deligile oynuyordu ben istemesemde deligimle oynamasini arada dil atiyor ve parmaklariyla deligime masaj yapiyordu.- istermisin icine gireyim - yok cok acir istemem dedim- ben acitmadan girerim - yok yinede acir dedim ve tekrar sakso cektirmeye basladi ve bosaldigün boyu benim isteyip istemedimi istersem acitmadan yapacagini acirsa yapmayacagini denem gerektigini seninde bunu istiyorsun fakat korkuyorsun gibi laflar o günün sohbetiydiaksam oldu eve gittim fakat icim icime sigmiyor acaba nasil olurdu neden hayir dedim simdi saksoda cektirmezse kime sakso cekeceksin aciyinca yapmayacakti deneseydim keske gibi sorularla sabah ettim sabah dükkana gittigimde hasan abi yine dükkandaydi her zamanki gibi kahvalti falan derken sakso istemedi ben korkmus gibiydim yoksa beni birakacakmiydi falan gibi duygular aldi aklimi derken öglenden sonra - sen cok yorgun görünüyorsun uyumadinmi- yok aklim dünkü olayda kaldi- ben sana söyledim ben acitmam korkma sen bana güvenmedin yapacagin tek sey kendini bana birakman sonra zevk alacaksin sende ama sen yok deyince bende zorla sikicek degilim- peki ama aciyinca yapmayacaksin - heralde simdiye kadar hep ikimiz zevk aldik simdiden sonrada aynisi olmali degilmi- evet - simdi olmaz müsteriler gelme vakti derken hem konusuyoruz ekisi gibi hemde nasil olacagini anlamaya calisiyoruz aksam oldu - sende burada kal istersen ikimizde sabaha kadar sarilarak uyuruz - babannem merak eder gitmem gerek - orasini ben hallederim - hemde bu arada deneriz istersek yapariz istemezsek yapmayiz sakso cekeriz - peki babannemi telefonla arayarak metin benimle dükkanda sayim yapmamiz gerekiyor müsaede edersen gec vakite kadar calisacagiz erken biterse ben getirrim yoksa merak etme ben bize götürür sabahta dükkana beraber geliriz dedi babannem tama hasan demis izini koparmistikdükkani kapattik arkaya gectik karnimizi doyurduk ve kendimize cuvallardan yatak yaptik bu arada arkama sariliyor sikini sürtüyor boynumu öpüyor bunlarda benim hosuma gidiyordu yatak yaptiktan sonra ben yine ince corap ve tangami giydim fakat bu sefer üzerimde ciplakti hasan abide üzerindeki her seyi cikarmis oda ciplati cuvallarin üzerine uzandi bende yanina biraz öpüsme derken be saksoya basladim sertlesmeya baslamisti siki agzimda büyüyor buda beim hosouma gidiyordu o da bos durmuyor elelriyle kalcama masaj yapiyor arada deligime eliyor sikimi oksuyor- gel söyle dedi ve 69 olduk ben onun sikini yaliyor oda benim sikimi ve deligimi yaliyordu dorusunu söylemek gerekse deligimin yalamnmasi beni ucuruyordu neden daha önce yalamadiki diye kizacak gibi olurdum bir süre sonra sikimi yalamayi birakti ve tangamin icinde kayboldu sadece arkadaki ipli kismi yan tarafa alarak deligimle ilgineniyordu - deneyelimmi senin delik iyice yumusadi- ama aciyinca yapmayacagiz yavas yap ama - halen korkuyorsun kendini bana birakmassan aciyi hisedersin beni domalti ve arkama deligimin üzerine sikini sürmeye basladi arada sikiyle deligime vuruyor ve sürtüyordu önceden hazirladigi vazelini aldi ve önce deligime gürdü parmaklari ile yavasca deligine pastirak iyice vazelinle krimledi sonrada kendi sikine sürdügünü altan bakerken gördüm deligim tam sikin karsindaydi ben halen korkuyordum derken basini sürtterek yavasca deligime bastirmaya basladi deligim dar oldugu icin girmiyor girmedikce o dahada bastiriyordu derken yavasca basi gerdini histtim fakalt cok acigi icin - aciyor aciyor cikar dedigimi biliyorum- biraz öyle kal sadece kafasi girdidedi ve hic kipirdayamiyordum vede deligim hem aciyor hem yaniyordu ne kadar durdu bilmiyorum sonra yavas yavas hareke etmeye basladi o hareket etikce aciyor diye söylüyordum ve cikardi sitr üzeri yat belki böyle az acir dedi ben aciyor yaniyor diyordum -tabiki biraz aciyacak fakat cok degil biraz aci sanada zevk verecek dediginde aklima sanki sen cekiyon aciyi diye söylemek geldi sirt üzeri yatirdi bacaklarimiacti ve iri gövdesi ile bacaklarimin arasina yerlesti sikini deligimde hisediydum bir yandan öpüyor bir yandanda sikiyle deligime bastiriyordu bacaklarimi toplayip koltugunun altina almisti sikini eliyle dogrultup tek hamlede deligime tekrar girdi yine acisti kendimi kastim - aciyor aciyor cikar dediyordum o ise - biraz dur böyle kendini nicin sikiyorsun - sikmiyorum - sikiyorsun sikimi koparacak gibisin serbes birak bana güven eger acirsa saten yapmam dedi ve öyle duruken deligimin gevsediginin farkina vardim - ha söyle böyle kaldedi ve yavasca icine dahada girmeye basladi giriyor cikiyor her cm sini hisdiyordum oldukca yavas hareket ediyordu ben ise acida kivranmasamda halen aci vardi fakat sesimi cikarmiyordum yanlizca icime girerken ihhh sesi cikiyordu bu arada hasan abi biraz daha hizlanmis ve icime daha cok giriyordu bende gözlerimi kapatmis karisi oldumu düsünüyordum aci varmiydi evet fakat katlanmiyacak kadar degildiderken icimden cikti- domal - aciyor - kendini sikmazsan cok acimaz biraz daha vazalin süreriz dedi ve domaldim vazelini tekrar sürdü ve eliyle belime bastirdigini sikinin deligime girdigini hisettim artik bastirarak degilde daha rahat germisti hareketleri ritmik olmaya baslamis hareketlerine göre beni kendine cekiyor veya itiyordu sunu biliyordum hepsi sokuyordu derken icime bosaldi sikini yavasca deligimden cikardi ve yanima uzandi - harikasin deligin cok dardi ama bundan sonra daha iyi olur ben ise öyle kalakalmistim ensemden tutarak kendine cekti ve öpüsmeye basladik bir süre sarilarak yattik o beni oksuyor ben onun gögsünü göbegini oksuyordum bir süre daha gectikten sonra kakti ve wc gitti geldiginde ben halen yatiyordum- cok calistin yoruldunben ise degisik duygular icinde aglamak geliyordu icimden yanima geldi ikimizde oturduk- bak istemezsen bir daha yapmayiz- yokk ondan degil- peki sorun nerde- sen bosaldin peki ben ne olacak- kafana taktigina bak yatirdi tangami cikardi ve sikimi yalamaya pasladi bu sefer daha degisik geliyordu diger eliylede saten acik olan ve kendi spermleriyle dolu olan deligimi oksuyor derken bende bosaldim hayatimda ilk defa böyle bosaliyordum bir yandan bosaliyor bir yandada titriyordum bende bosaldiktan sonra wc gittim üzerimi temizledim iceri girdigimde yatiyordu bende yanina uzandim ve öylece uyumusuz.
16 Mart 2021, at 16:39
Alıntı