Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Lise en yakın arkadaşımla-3 (son)

Post #1

Lise en yakın arkadaşımla-3 (son)Merhabalar lisede en yakın arkadaşım erhan ile yaşadıklarımın 3. Ve son kısmını sizinle paylaşıyorum Erhanla yorucu bir sexten sonra yatağ kendimi zor atmıştım. Öyle derin uyumuştum ki bir ara popomun ve bacaklarımın okşandığını hissettim. Yine erhandır diye düşünürken yataktan doğrulmaya çalıştığımda ellerimi ve ayaklarımı kıpırdatamamıştım. Odada iki ses vardı. Ne olduğunu anlamaktan daha çok korku dolmuştu içime. Erhan doğrulduğumu görünce: uyandın mı karıcım diye sordu.Noluyor neden ellerim bağlı? Fantezi kuruyoruz karıcım dedi. O sırada başka biri okşamaya devam ediyordu. Bu kim diye çırpınmaya başladığın an kafama bir yumruk indi. Acıdan suspus oldum. Erhan: kimse kim lan işte benim karımsın orospumsun napacaksın kimsin dedi. Daha sonra ayağa kalkıp diğer kişiye çok hırpalama diyip güldü. Odadaki kişi ile baş başa kalmıştık. Sesim ağlamaklı çıkmaya başladı. Nolursun birşey yapma? İstediğin herşeyi yaparım dedim.O sırada h düşünmediğim bir şey oldu. Diğer kişi ayaklarımı ve ellerimi çözmeye başladı. Yavaş yavaş uyuduğum yerden doğruldum. Karşımdaki kişiye çok şaşırmıştım. Erhanın benimle çok sonra tanıştırdığı araları çok samimi olan Bilal di. Bilal ile çoğu kez oturmuş konuşmuştuk ama beni bu halde görmesi isteyeceğim son şey bile değildi.Bilalin yüzüne bakamıyordum. Bilal bana bak diye emir kipli girdi söze. Yavaşça yüzüne baktım.Şimdi önce sakin ol. Erhanın yaptığı gibi yapmıcam dedi. Önce sakinleş sonra ne yaşancaksa yaşanacak dedi. O da bana neden böyle olduğumu sordu. Ama kebdşmi tutamayıp ağlamaya başladım. Bilal yanıma gelip sakinleştirdi. O babacan tavrı çok hoşuma gitmişti.Sende bir gariplik seziyordum zaten dedi. Olan olmuş dedi. Hadi kalk ayağa deyip yüzümü yıkamaya götürdü. Erhan beni öyle görünce bilal onu diğer odaya gönderdi. Bu tavırları içimdeki yağları eritmişti. Kendime gelince odaya girdim. Bilalin kıyafetleri yerdeydi. Kendisi ise çıplak halde yataktaydı. Bende soyunmaya başladığımda külot dışında çıplak kal dedi. O şekilde koynuna girdim. Beni göğsüne çektiğinde elim otomatik olarak penisine gitti. Okşamaya başladım an kalkmaya başladı. Artık aramızda konuşma kalmamıştı. Usulca üzerimizdeki pikeyi attık. Ve bacak arasına girip oral yapmaya başladım. Erhan dışında Bilalin sıcak tavırlarına bir ödül vermeliydim. Taşaklarını emdim. Sikini boğazımın en derinliklerine soktum ve geliyorum dediğinde sikini ağzımdan çıkarmadan, gözlerine bakarak tüm erkekliğini yuttum. Bilalin bu şekilde gözlerinin kaymasını izlemek inanılmaz zevk veriyordu. Bilale oral yaparken göt deliğim sulanmaya açılıp kapanmaya başladı. Bilalin yanına yavru kedi fibi sokuldum tekrar penisini okşamaya kaldırmaya başladım.Penisi hareketlenmeye başlayınca Bilal ayağa kalkıp beni yüzüstü yatırıp karnımın altına yastık koyup götümü havaya kaldırdı. Ben direkt sokacak diye hayıflanırken bir anda deliğimde bir ıslaklık hissetmeye başladım. Bilal deliğimi yalıyordu ama sanki sikiyordu beni o kadar zevkliydi. Sonra hazır mısın diye sorduğunda sesimi çıkaracak halim kalmamıştı zaten. O da bunu sanırım onay olaral anladı. Ve ilk olarak başını sokmaya başladı. Zaten hazır olan deliğim onu öok kolay kabul etmişti. Bilal önce yavaş tempoda sikmeye başladığında ilk kez yanıldığımı anladım. Bilal git gide sertleşiyordu. Deliğime inanılmaz darbeler vuruyordu artık deliğim uyuşmuştu. Yeteer dememe rağmen beni duymuyordu sanki. Hızlı bir biçimde gelip gitmeye başladığında boşalacağını anladım. Zaten bilalde öyle bir yapıştırdı ki kendine. Taşakları sanki götüme girdi. O sırada içime hızlı biçimde boşalmaya başladı. Ve üstüme yığıldı. Bir süre öyle durunca penisi içimden kendiliğinden çıktı. İçimde bir boşluk oluştu. O zevkle uyurken bilal kulağıma verdiğim paraya değdi. Bundan sonra benimsin dedi. Önce anlamadım ama Erhan en yakın arkadaşım beni satmıştı.
03 Mart 2021, at 12:58
Alıntı