Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

üniversite yillari-1

Post #1

üniversite yillari-1üniversiteye ilk geldigim sene hazirlik okumaya karar vermistim.artik hersey daha farkliydi.o lise yillari gibi kaçamak oyunlar değil artik hersey acik acik ortaya konuluyordu karşi cinsler tarafindan.kizlar daha bir alici gözle bakiyorlardi.hele ki biraz da yaşindan daha olgun davranişlar sergilediginiz zaman daha da arti kazaniyorsunuz demektir.ilk sene bi kaç deneyimden sonra senenin sonuna dogru arkadasimin kiz arkadasi vardi.izmirliydi hatun.derken ablasinin gelecegini söyluyordu bizlere,beraber takilacagimizi onunla da keyifli zamanlar gecirebilecegimizi anlatmaya calisiyordu.tabi arkadas grubu olarak gelsin bi görelim gibi geyikler yapiyorduk.bizler daha 19lu yaslarda ablasi ise universiteyi bitirmis 25li yaslarindaydi.geldiginde bi pizzacida gördum ilk olarak onu.ve gayet hoş bakimli bi hatundu.sexydi herseyden önce.ama bendeki tepki sadece bir mrbdan öteye gitmemisti.herzamanki yaptigim gibi hiç sulanmadim.sohbet muhabbet girgir şamatayla geçiyordu gunlerimiz.bi sevgilisinin oldugundan ve aralarinin çok kötu oldugundan bahsediyordu devamli olarak.günler geçti muhabbetler daha da samimi olmaya baslamisti.bir gun hepberaber kampusteyken benim eve gitmem gerektigini söyledim ve evde üzerimi değiştirmem gerektigini oradan da antrenmana gitmem gerektigini söyledim.ev hemen yurumeyle 10 dk kadardi kampusun yanindaydi.bana eşlik edermisin diye sordugumda tabi ki diye cevap almistim.evde ev arkadaslarim yoktu ve ilk sinyali orada almistim.eve gidene kadar çakilli yollardan gittigimizden düşmesin diye ellerini tutuyordum ve sadece engebelli yerlerde elinden tutma eğilimi gösteriyordum.karşiliginda ise ellerimi birakmak istemezcesine hareketlerle sinyali daha da aliyordum.üzerinde beyaz bir askili body altinda mavi bir keten pantalon onunda altinda ise beyaz bir tanga oldugu cok açik belliydi ve bu beni daha da tahrik ediyordu.kafamdan planlar yapiyordum acaba nasil evirsem cevirsem diyeeve geldigimizdeevde işimiz en fazla 5 dk surecekti.ama bi anda yataga dogru uzanip bana masaj yaparmisin deyivermisti.bu benim ekmegime resmen yag surmus gibi olmustu.oylece bodysinin uzerinden masaj yaparken uzerini cikarsana daha rahat olur dedim.karsiliginda hic ugrastirmadan cikarivermisti sadece uzerinde sudyen kaldiginda ise ben zaten çoktan taş gbi olmuştum bile.yavasca masajimi yaparken sutyenin kopçasini açtim ve daha da rahat hareket etmeye baslamistim.ellerimle goguslerini yoklarken bi yandan da boynuna dogru kucuk bi opucuk kondurdum.ve o anda basladi hersey.kendime dogru cevirdim ve dudaklarimiz birlesmisti bile coktan..kucagima almaya calisirken bana buranin kapisinin anahtari bozuk diger odaya gecelim dedi.şaşirmiştim cunku ben bile bilmiyordum oranin kapisinin bozuk oldugunudiger odaya gectigimizde goguslerini yalamaya koyuldum direkt olarak.bi yandan da pantalonunu cikarmaya calisiyorum ama nedense bana hic yardimci olmuyordu.bisekilde cikarmayi basardiktan sonra onun bacaklarinin arasina yöneldim.ve gördugum manzara mukemmeldi.hic tüy olmayan bir yarik vardi karsimda.tuylerini almiyordu cunku belli ki hic tuy cikmiyordu orasinda.dilimle yalamaya basladigimda cok heyecanli bir yalama olmustu benim icin.cunku hayatimda ilk defa bu kadar guzel bir amcik goruyordum.yalamaya doyamiyordum resmen ne koku vardi ne de bir tanecik tüy vardi..nredeyse 40 dk boyunca yaladim hatunun heryerini.ama altimda resmen bakire bir kiz vardi hic tepki vermiyor sadece kendini sikiyordu arada kucuk sesler duymaktan oteye gitmiyordu sevismek.arkasini cevirdim ve yataga dumduz yatirarak icine girmeye calisiyordum.ancak o kadar zorlaniyordum ki anlatamam hayatimda ilkleri yasiyordum resmen hatunun amcigi belki de arka deliğinden daha da dardi.resmen canim yaniyordu girmeye calisirken ve zorlaniyordum...bir sekilde icine girmeyi basardigim anda bana aniden ne yaptin sen dedi?!hönk dedim kendi kendime noldu dedim?ben bakireydim dedi..ilginç gelmişti bana..resmen beni yataga atmaya calisan hatun simdi bana bakireydim diyip hafiften aglamakli olmustu.şaşiriyordum sadece...kendimi geri cektim aletime baktim ve bende kan yok dedim.karsiliginda bazilari kansiz oluyormus diye bi cevap aldim karsimdan.gulermisin aglarmisinolurmu be dedim resmen sevismeyi birakmis pazarlik yapiyorduk.dokuyu parçaladiginda nasil kan gelmez dedim.evet biliyordum bazilari kansiz olur ama bakire olmadigi da belliydi.iki dk durdu ben gitgelleri yapmaya devam ederken eee dedi bazilarinin zari esnek oluyormus dedibende direk cevap verdim ona karsi o zaman problem yok esnektir seninki diye devam ettik orada işimiz bitti ciktik ve arkadaslarin yanina geldiktabi aksamina bi hikaye sevgilim bana tecavuz etti haydaaaaa...harbiden de gulmemek icin kendimi zor tutmaya baslamistim..1 saat boyunca bi hikaye dinledim ondan..tabi kafami da resmen hikayesiyle sikti atti aksamina..kaldigi bir hafta boyunca firsat buldugum heryerde onunla beraber oldum.sonra izmire gitti.konu da kapanmis oldu böylecehic birzaman gormedim ucuncu oldugumu hep ikinciymisim ben kizlarin hayatindabeni evlilik mali gibi bir sey olarak goruyorlar sanirim ya da cok fazla mutlu ediyorum karsimdakini anlayamadim eger saf birisi olsaydim cok fazla heralde şimdiye kadar evlenmis ve 5-6 yaslarinda cocugum olmus olurduniye yalan söyluyorsunuz ki dogru söyleyin iki tarafta mutlu olsun eger bir sey soyleyecekseniz bol sexli gunler dileklerimle...
27 Ocak 2021, at 10:54
Alıntı