Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Almanyada(alinti)

Post #1

ALMANYADA(ALINTI)Merhaba, ben İzmirden Aysel, 38 yaşındayım ve evliyim. Çevremde herkes tarafından beğenilen bir bayanım. Almanya München doğumluyum ve 18 yaşıma kadar Almanyada yaşadım. 18 yaşıma geldiğimde ailemin Türkiyeye kesin dönüş yapmasıyla İzmire yerleştik. 19 yaşıma geldiğimde şimdiki kocam ile tanıştım ve sevişerek evlendik. 32 yaşıma kadar kocam ile dopdolu bir sex yaşantımız oldu. Kocam ile sexs konusunda her türlü fantaziyi yaşadım. Sadece kocamla olmak şartıyla, sexste herşeyi denedim. Buna ağzıma almak ve götten sikişmek de dahil. Ama son 6 yıldır eskiye nazaran daha az seks yapıyoruz kocamla.Kocam Almanyaya daha hiç gitmemişti ve Almanca da bilmiyordu, yinede Almanyayı çok merak ediyordu. Bayram tatilinde kocam Almanyaya seyhate gidelim dedi. Bende uzun süredir gitmediğim ama dilini de unutmadığım Almanyayı yeniden göreceğim için, büyük bir mutluluk duydum. Pasaportları, biletleri ve oteli ayarladık. Ertesi hafta genç kızlığımı yaşadığım Almanyada München?de idik. Kocam hep otelde kalmak istemiyordu, çıkıp biryerleri gezelim deyince, çıktık, önce güzel bir restaurantda yemek yedik, kafaları bir güzel bulduk, ondan sonra discoya gittik. Discoda biraz eğlendikten sonra kocam, ?Farklı bir yerler yok mu, daha heyecanlı biryerlere gidelim.? dedi. Benim aklıma Fin Hamamı geldi. Orada değişik fantazi yaşayabilirdik.Bir taxi çevirip, taxiciden bizi Fin Hamamına götürmesini rica ettik. Taxici bizi Münchenin biraz dışında bir yere götürdü. Hamama geldik, receptionda girişi ödedik, bize bir kabin anahtarı verdiler, soyunmaya gittik. Soyunduk, kabindeki havlulara sarınıp çıktık. Hamam kısmına geçince kocam şaşırdı, çünkü herkes mal mülk ortada çırıl çıplak dolaşıyordu. Kocam ?Ne yani, şimdi bizde mi bunlar gibi dal taşak, am göt açık dolaşacağız? Ben utanırım!? dedi. Ben ?Boş ver utanma, buranın adeti böyle, hem sen demedin mi farklı bir yere gidelim diye.? dedim, çıkıştım kocama. Kabine döndük, anadan doğma soyunup geri geldik. Önce soğuk suda yıkandık, ardından sıcak su olan bölüme girdik, sonra tekrar soğuk su bölümüne. Sadece bizim oramız buramız traşlıydı, bizim dışımızda herkeste bir karış kıl vardı. Kocam yıkanan Alman kadınların kıllı amlarına bakarken, bende kıllı yaraklarını sallandıra sallandıra dolaşan Alman erkeklerine bakıyordum.Yarım saat falan yıkandıktan sonra, baktık yıkanan çıplak bir şekilde, kapıda ?Club? yazan yere giriyor. Merak edip biz de girmeye karar verdik. İçeriye girince birkez daha şaşırdık, Club denilen yer meğerse grup sexs yapılan ?Swinger Club? imiş. Geçtik bara oturduk. Zaten yabancı olduğumuzu anlıyan kadınlar ve erkekler hemen bize yanaştılar. Ben kocamın Almanca bilmediğini anlattım. ?Önemli değil.? deyip iki sarışın Alman kadın kocamı aldılar ve bir odaya doğru sürüklediler. Kadınlara kocamı mümkün olduğu kadar oyalamalarını söyledim. Alman kadın da ?Sen merak etme, enaz 1 saat sikişiriz kocanla.? dedi. Kocam Almanca anlamadığı için yüzüme ?Noluyoruz ya?? gibisinden garip garip bakınca, ?Keyfine bak kocacım, 1 saat sonra barda görüşürüz.? dedim.Kocam kadınlarla gidince, 3 tane Alman erkek de beni başka bir odaya götürdüler. Artık rüyalarımı süsleyen grup sexsi yapabilecektim, hemde kocam yanımda olmadan. Odaya girince 3 erkek tarafından her yerim ellenmeye başladı. Müthiş tahrik olmuştum. Birisi amımı yalamaya başlayınca kendimi salıverdim. Biri sikini ağzıma verdi, diğeri de göt deliğimi yalamaya başladı. Aman tanrım ne müthiş bir duyguydu bu. Bugüne kadar sadece kocamın ellediği vücudum şu an 3 Alman erkek tarafından yeniden keşfediliyordu. Müthiş bir orgazm yaşamaya başladım, ardı ardına boşalmaya başladım. Çok değişik bir duyguydu bu, daha önceden hiç tatmadığım bir duygu. Sikini kaldıran ağzıma vermeye başladı. Sırayla üçüde ağzıma boşaldılar, ağzım yüzüm sperm ile dolmuştu.Ağızıma ilk boşalan sönmüş sikini tekrar ağzıma verdi, ötekisi kocaman bir dildo getirip amıma sokmaya başladı. Üçüncüsü de arkama geçmiş götümü parmaklıyordu. Tarifi imkansız müthiş bir zevk alıyordum. Az sonra arkamdakinin siki yeniden kalkmıştı ve sikiyle götümü zorlamaya başladı. Götüm biraz acıdı ama yarısına kadar içime alabildim, yavaş olmasını söylediğim halde kalanını birden kökledi. O anda gözlerimde şimşek çaktı, fakat az sonra alıştım, zevkten kendimden geçtim. O üç Alman sırayla hem amımı hem götümü, yarım saatten fazla siktiler. Sikilmekten dermanım kalmadı. Tam bitti dediğim anda içeriye, bornoz giymiş, iri kıyım bir Alman geldi, elinde esrarlı bir sigara vardı. Clübün sahibiymiş. Sigarayı yaktı bana ikram etti, ?Çok kaliteli bir ot, dene.? dedi. Gençlik yıllarımdan biliyordum, esrarlı sigarayı aldım, bir kaç fırt çektim, bir anda kafam full oldu, her tarafım uyuştu.Az önce beni sikenler kenara çekildiler esrar içmeye başladılar. O yeni gelen Clübün sahibi, tam çam yarması gibiydi, zebellah gibi, benim enaz iki mislim biri. Benimle sevişmeye başladı. Her tarafımı yalıyordu. Üzerindeki bornozu çıkarınca şok oldum, siki kalkık değildi sallanıyordu, fakat çok büyüktü. Sikinin gövdesi abartısız bileğim kadar kalındı, kafası ise aynı büyük bir mantara benziyordu. Bu hali üstelik sönük hali idi. Biran kalkık halini düşündüm, o an korktum ve titremeye başladım. O ise beni yalamaya devam ediyor, dilini her tarafıma sokuyordu. Ama ben hala gergindim. Sonra sikini ağzıma vermeye çalıştıysa da ağzıma girmiyordu. Telaşlanmıştım, ağzıma girmeyen bu büyük sik amıma nasıl girecekti. Sakin olmaya çalıştım ve sikinin kafasını bir süre yaladım. Siki elimde daha da büyümeye ve kalınlaşmaya başladı, resmen sikinin damarları çıktı. Bir yandan da düşünüyordum, böyle bir yarağı birdaha nerde bulacaktım?O bu arada amımı yalamaya ve emmeye başladı. Amıma dilini sokup çıkardıkça biraz da olsa rahatladım. Amım sulanmaya başlamıştı, orgazm öncesi gibi zevk alıyordum. Ne olursa olsun o büyük yarağı içimde hissetmek istiyordum, ?Los fick mich!? diye inleyerek yalvarıyordum Almana. Beni dört ayak, köpekleme pozisyonuna getirdi, bacaklarımı ayırdı, arkadan sikini ağır ağır amıma sokmaya başladı. Sikinin mantar gibi kafası amımın içinde biryerlerimi genişlete genişlete ilerliyordu. Sanırım yarısına kadar anca girmişti, çünkü vücudu kalçalarıma değmiyordu. Bir süre gelip gittikten sonra, birden tamamını soktu. Yarağı amımı boşluk bırakmadan doldurmuştu. Müthiş bir duyguydu, üst üste orgazm oluyordum. Amımdan akan sıvılar sayesinde Almanın o koca yarağı amıma rahat rahat girip çıkıyordu artık.Ben boşalmıştım, onunda boşalmasını beklerken, birden kenarda duran dildoyu aldı, dildonun ucuna ve götümün deliğine kaydırıcı sürdükten sonra, dildoyu ağır ağır götüme soktu. Dildo bildiğimiz normal dildolara benzemiyordu, ucu inceydi fakat arkasına doğru boğum boğum kalınlaşıyordu. Her boğum girdiğinde biraz bekliyor, sonra dildoyu götümün içinde döndürerek diğer boğuma kadar sokuyordu. Her boğum girdiğinde büzüğüm biraz daha genişliyor ve uyuşuyordu. Son boğumu da götüme sokup, içimde biraz dönderdikten sonra, dildoyu yavaş yavaş çekmeye başladı. Dildo çıktıktan sonra büzüğümün kapanmadığını hissettim. Amımdan sikini çıkardı ve götümün deliğine dayadı. Kocam ile de götten sikişirdim, ama kocamla hiç böylesine değişik bir sikiş yapmamıştık. Çok tahrik olmuştum, heyecanla Almanın bilek gibi yarağıyla götümü sikmesini bekliyordum.Yüklenip birden bütün kuvveti ile bastırdığında sanki bacaklarım ikiye ayrılmıştı, kımıldayamadım, nefes bile alamadım. Nasıl oldu anlayamadım, o koca yarak bir seferde yarısına kadar girmişti. Az sonra hepsini götüme sokmaya çalışırken ben acıdan ağlıyordum ve ?Nein! Nein! Stop!? diyordum. Dinlemedi, biraz daha yüklendi ve geriside girdi götüme. Her nekadar kıpırdamamasını, canımın çok yandığını söylediysem de, bir süre bekledikten sonra insafsızca gelip gitmeye başladı. Gittikçe de hızlanıyordu, acıdan nerdeyse bayılmak üzereydim, bu işin bir an önce bitmesi için dua ediyordum. Bir süre daha gelip gittikten sonra götüme öyle bir boşaldı ki anlatamam. Boşalması rahat iki dakika sürdü. Sikini götümden çıkardığında götümde resmen bir boşluk hissettim. Beni ayağa kaldırdığında ise göt deliğim tam kapanmıyordu ve spermler bacaklarıma doğru süzülüyordu.Bana temiz bir havlu verdiler, havluya sarındım ve direk banyoya gittim. Yıkanıp çıktım ve bara gittim. Kocam çoktan gelmiştir ve barda beni bekliyordur diye tahmin ediyordum, fakat yoktu. Nihayet onbeş dakika sonra göründü. Kocam o iki Alman kadının ortasında, ikisine de sarılmış, keyfine diyecek yoktu. Alman kadınlar kocamı bana teslim edip gittiler. Kocamı hiç böyle mutlu görmemiştim. Hemen anlatmaya başladı, ?Ya bu Alman karıları müthiş sikişiyorlar, bitirdiler beni valla. Eee, sen ne yaptın karıcığım, anlat.? dedi. Kocamın keyfine limon sıkmak istemedim ve yalan söyledim, ?Yok yaa, Alman erkeklerinde iş yokmuş, zaten ufak tefek bir tanesiyle sikiştim. O?da doğru dürüst sikemedi bile, çabucak boşaldı, birşey anlamadım. Nerdeyse bir saattir barda seni bekliyordum.? dedim. Kocamın göğsü kabardı, ?Herkes benim gibi sikemez ki karıcığım.? dedi.Zavallı bilmiyor ki, üç Alman beni aynı anda nasıl sikti, hele dördüncüsünde bilek gibi bir yarak olduğunu ve amımı götümü nasıl dağıttı. ?Haklısın kocacığım, herkes senin gibi sikemez!? dedim. Ordan ayrıldık, otele gittik ve yattık. Ertesi gün kocama, ?Alışverişe çıkıyorum.? deyip kendisini otelde bıraktım ve doktora gittim. Doktor, enaz yedi sekiz hafta anal ilişkiye giremeyeceğimi söyledi. Türkiyeye dönünce, tam iki ay doktorun verdiği kremleri sürdüm götüm öyle iyileşti. Şu anda kocam ile tekrar anal ilişkiye giriyorum, fakat biryandan kocamın sikinin normal boyutlarda olmasına seviniyorum, öte yandan da Almanyadaki olay aklıma geldikçe, yine o yediğim Alman yarağı gibi, mantar başlı, kalın, damarlı yarak yemek istiyorum!
08 Ocak 2021, at 00:56
Alıntı