Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

İlk Partnerimin Dönüşü ve Sürprizi

Post #1

İlk Partnerimin Dönüşü ve SürpriziMerhaba hikaye okurları.Alışılagelmiş olarak yaşadığım yeni bir anımla daha karşınızdayım.Beni gay ilişkiye başlatan partnerim ismail ve eşiyle başımdan geçen bir olayı paylaşmak istedim sizlere.İsmaille üniversite hayatımız boyunca sex yapmış okul bittiğinde ise bir daha birbirimizden haber alamamıştık.Geçen yaz gerçek face ime baktığımda bir istek gözüme çarptı bu arkadaşlık isteği ismailden gelmişti.Bir süre kabul edip etmemeyi düşünüp kabul ettim.Çok geçmeden de msj geldi.İlk başta hal hatır sorup numaramı istedi.Kendisine numaramı yazıp face i kapattık.Aradan 15 dk geçmişti ki bilmediğim bir numara aradı.Açtığımda ismail olduğunu anladım.Uzun bir süre boyunca telefonda sohbet ettik.2 hafta sonra ıspartaya geleceğini ve illa görüşmek istediğini söyleyince o an için bakalım eğer şehir dışında olmazsam tabiki de görüşürüz diyerek sohbeti bitirdik.İnanın aklımdan ismail tamamen çıkmıştı taki yeniden arayana kadar.Telefonu açtığımda 10 dk sonra garaja gelmemi onu karşılamamı istediğinde oldukça şaşırdım.Sadece tamam deyip telefonu kapattık.Ben gelmez vs diye düşünürken ismail yaşadığım ilçeye kadar gelmişti bile.Kısa sürede aracıma binip garaja ulaşıp otobüsü beklemeye başladım.Düşünceler içinde beklerken ismailin otobüsü gelmiş aracıma yakın yerde durmuştu.Hemen perona yürüyüp beklemeye başlamıştım ki ismaili gördüm inerken.Yanına gidip hoşgeldin diyerek tokalaşırken arkasından bir bayan inip yanımızda durdu. İsmail hemen pardon tanıştırayım bu fırat buda eşim canan deyince oldukça şaşırmıştım.Bizim azılı pasif nasıl olduysa evlenmiş hemde kendisine 10 gömlek büyük gelen güzel bir hatunla evlenmişti.Ayakta tokalaştıktan sonra hemen araca binip ilerledim.Önce bir restorana götürüp yemek yedik ardından cafeye geçtik.Uzun bir süre normal sohbetin ardından ismail sohbeti eski mazilere doğru kaydırmaya başladı.Beni hep götürdüğün bağa götürsene bizi; hem kiraz yeriz hemde sessiz sakin ortamda olalım deyip munzurca güldü.Üniversitedeyken o bağa ismaili götürüp arabada ve köhne barakada az sikmemiştim oda bunu ima ediyordu kesinlikle.Şuan kirazlar henüz olmadı yiyecek başka bir meyvede yok malesef deyince canan lafa girip aşk olsun bizi orada aç bırakmazsın sonuçta yedirecek bir şeyler illaki vardır deyince bende ne gibi şey yemek istiyorsunuz diye sinsice sorunca ibrahim hemen atılıp meyve yoksa sebzede olur yok mu biber,domates,salatalık falan deyince onlar var tabi dememle canan hadi o zaman gidelim deyip ayaklandı.İçecek bir şeyler ve 2-3 çeşit meyve alıp bağa doğru hareket ettim.Kısa sürede bağa ulaşıp araçtan indik.Onlara poşet verip sebzelerden toplamalarına izin verdim.Kendimde barakanın oraya geçip getirdiklerimizi hazırlamaya başlamıştım ki ismail yanıma gelip sessizce beni burda az sikmedin; seni gördüğümde tüm anılarım yeniden canlandı demesiyle elini önüme atıverdi.Çek elini eşin var demem ismaili daha da azdırdı sanırım.Ne yani eşim olmasa ne yapardın deyince sen iyi bilirsin neler yapabileceğini demem onun hızını kesmedi.Ben meyveleri bitirmiş elimi yıkarken ismail hala eski anıları bana söylüyor şu koltukta şunu yapmıştık.Şu ağaca dayayıp böyle sikmiştin gibi şeyler konuşuyordu ki ben onlar geçmişte kaldı bak evlenmişsin bırak artık bunları derken yeniden önüme elini uzatıp penisimi okşamaya başladı.Bunun tadını özledim az tattırmadın bana 5 yıl boyunca dediği an eşi canan bir anda yanımızda beliriverdi.Ben cananı görünce hemen ismaili itip kendimden uzaklaştırdım.Hayırdır napıyorsunuz siz deyince ben ismaille esk**en şakalaşıyorduk sanırım yine içinden geldi derken canan geç bu işleri kocamı nasıl bağırtarak siktiğini çok iyi biliyorum deyince şok oldum.Ben ne diyeceğimi şaşırmış halde canana bakarken canan yanıma gelip elini önüme atıp bu canavarın gücünü; kocamı yıllar boyu nasıl haşatını çıkarana kadar becerdiğini çok iyi biliyorum gizlemeye çalışmana gerek yok ismail bana herşeyi anlattı deyince hiç bir şey diyemedim.Canan meyve tabağını alıp hadi oturun deyince ikimizde oturmuş öyle bekliyorduk. Canan tekrardan konuşmaya başladı.İsmaille tanıştıktan sonra yakınlaştık.Evliliğimiz ailelemizin isteğiyle olsada onu çok sevdim ve gay olması umrumda olmadı.Bir süre iyi gitti taki ismaili kendi odamda başkasına sikilirken görene kadar.O gün ismailin bu durumunun değişmeyeceğini anladım ve durumu kendi lehime çevirmeye başladım.Karşıma alıp ya beni doyurmayı öğreneceksin yada artık bulduğun kişi sadece seni sikmekle kalmayıp beni de sikecek yoksa bu iş biter deyince ismail bana hak vererek bu güne kadar geldik.Ispartaya da iş için gelecektik ki ismail seni bana anlatmaya başladı.Öyle samimi şeyler anlattı ki buraya gelmeyi ben ismailden çok istedim desem yeridir deyince bende düşüncelerinden dolayı teşekkür ettiğimi ama bu duruma kendimi sokamayacağımı biraz düşünmem gerektiğini söyleyip yanlarından kalkıp wc ye gittim.İşememi bitirip arkamı dönmüştüm ki ismail bir anda yere çömelip penisimi ağzına aldı.Elimle başını çekmeye çalıştıkça oda dizlerimden dolamış kendini penisime bastırdıkça bastırıyordu.Bir süre bu şekilde kendimi ondan kurtarmaya çalışsamda başaramadım.Ve kendimi o sıcaklığa bıraktım.Rahatladığımı gören ismail ellerini sarmaktan vazgeçip penisimi rahatça ağzına alıp alıp çıkarıyordu.2-3 dk boyunca saxo çekmişti ki canan yanımıza gelip ooo bakıyorum başlamışsınız beni beklemeden diyerek oda kocasının yanına eğilip saxoya katıldı.Bir süre bu şekilde yaladıktan sonra ben içeri geçelim dememle hemen soluğu barakada aldık.İçeri girdiğimiz gibi ismail hemen pantolonumu çözüp işine devam ederken bende cananla öpüşmeye başladım.Canan o kadar iştahlı öpüşüyordu ki anlatamam.Dudaklarını dilini inanılmaz şekilde kullanıyor öpüşürken resmen zevk aldırıyordu.Ellerim ise canının vücudunu keşfe çıkmış dolgun göğüslerini yoğurur gibi sıkıyor başını mıncıklayarak bende cananı çıldırtıyordum.İsmail penisimi kazık gibi yapmış yalarken arada çıkartıp tadını özlemişim bunun yerim bunu diyor hemen ağzına alıp yine saxosuna devam ediyordu.Ayakta zor oluyor diyen canan beni tuttuğu gibi koltuğa sürükledi ve koltuğa yan yana oturur halde bulduk kendimizi.Ben cananın thsirtini çıkarıp sütyenini çözerken ismail de hemen yeniden yerini almış penisimi yalamaya koyulmuştu.Canan hafif balık etli olmasına rağmen çok diri vücudu olan bir hatundu.Göğüslerine hasta olmuştum resmen.Bir elimle haşince göğsünün birini okşarken ağzımada diğerini alıp hafif dişliyor içime çekip çekip bırakarak cananıda delirtmeye başladım.Bir süre göğüslerine yoğunlaştıktan sonra artık bal kutusuna gelmişti sıra ve elimi göğüsünden çekip aşağıya indim.Kotunun düğmesini çözüp ismaile karısını soymasını söylediğim de ismail başını penisimden çekmeden elleriyle önce kotunu sonrada dantelli kilodunu sıyırdı.Elimi amına götürdüğümde sırılsıklam haldeydi.Canana hafif bakış attığımda napayım ya zaten otobüs boyu ismail bana bir şeyler anlattı durdu bursdada 2 dk da suyum akmaya başladı engel olamadım deyince bende daha dur güzelim bu başlangıç bile değil olacaklara aklın ermeyecek demem cananı daha da şehvetlendirmiş görelim anlatıldığın kadar var mısın dediği gibi dudaklarıma tekrardan yumuldu.Bir yandan öpüşüken artık elimi amına atıp cananı sikişmeden boşaltmak şart olmuştu.Amı resmen ateş gibi yanıyorken g noktasına hafif hafif baskı yaptıkça canan dudaklarımı bırakıp ohhh harika süper gibi şeyler söylenmeye başladı.G noktasında orta parmağımla modu bulmuş dairesel hareketler çizerken canan tamamen kendinden geçmiş başını bir oyana bir bu yana sallamaya başlamıştı ki bir anda geliyorum diyerek boşalmıştı bile.Boşalmasına rağmen elimi çekmememden dolayı canan elimi tutup yeter tatlım birde senin tadına bakalım diyerek beni koltuğa yatırıp kendide ters dönerek penisimi yalamaya başladı.Bir anda 69 pozisyonunu almış canan penisimi yalarken bende az önce boşalttığım amına yumuluvermiştim.Zevk sularının tadı dilimi bir hoş etmiş ağzımın içine amının yanaklarını alıp alıp çekmeye arada dilimi içine sokup çıkartarak cananı yeniden moda sokmaya başlamıştım.2-3 dk bu şekilde kaldıktan sonra canan bir anda üstümden çekildi ve yüzü bana dönük şekilde kucağıma oturdu.Bir süre kucağımda öylesine hafif hafif hareket ederken eliyle penisimi tutup amına doğru götürüp oturunca ohhh yırttı resmen derken yavaş yavaş kalkıp oturmaya başladı.Canan kucağımda hoplarken ismailde yeniden önüme eğilmiş taşşaklarımı dilleyip eşinin amına girip çıkan penisimi alttan yalamaya başlamıştı.Arada cananın içinden çıkarıp bir müddet yalıyor sonra kendi eliyle deliğe yerleştirip işi canana bırakıyordu.Canan kucağımda zıplarken 2.kez boşalmış iyice gevşemişti.Hemen onu belinden kaldırdığım gibi koltuğa yatırıp bacaklarını yana ayırıp gir çık yapmaya devam ettim.Her vuruşumda kasıklarım tenine değiyor tamamen çekip yeniden yüklenerek dibini görüyordum.Ben cananı sikerken ismailde içini temizlemek için yanımızdan ayrılmış işini bitirip yanımıza geldiğinde eşinin çığlık çığlığa sikilmesini izlemeye başlamıştı.Cananı koltuktan kaldırıp ters döndürerek ellerini koltuğa dayadığım gibi hemen arkasında yerimi alıp aletimi bir anda sokup çıkarmaya devam ettim.Bir yandan belinden güç alıyor daha seri girip çıkıyor arada kalçalarına tokatlar atarak sertçe sikmeyi sürdürüyordum.Ben sertçe gir çık yaparken canan resmen kendinden geçmiş kendi kendine ohhlayıp duruyor bazende sik beni geçir erkeğim harikasın gibi kelimeler söylüyordu.İsmailse yerinden kalkarak eşinin çantasından ufak bir dildo almış onu deliğine sokup çıkarmaya aklınca deliğini bana hazır hale getirmeye başlamıştı.Ben sabit durmuş cananın ileri geri kendi kendine hareket ederek sikilmesini izlerken İşaret parmağımı arka deliğine götürdüğüm an canan kendini hızlıca öne atıp orası yasak bölge genç adam maalesef orası olmaz deyince bende sorun yok deyip yeniden aynı pozisyona sokup daha da sertçe girip çıkmaya kendime tamamen çekip geçirmeye devam ettim.Uzun süre gir çık yaptıktan sonra artık tükenmiştim ve boşalmak ister hale gelmiştim ki canan hızlan aşkım geliyorum demesiyle neredeyse aynı anda bende doruğa ulaşıp içinden çıkıp sırtına doğru boşalmaya başladım.Tamamen boşalmıştım ki ismail hemen yanımıza gelip önce benim penisimi ağzına alıp güzelce temizledi sonrada eşinin sırtındakileri tamamen temizledi.Cananda bende kendimizi koltuğa atıp nefesleniyorken ismail eşinin yanına gelip nasıldı aşkım anlattığım kadar varmı deyince canan dudaklarıma eğilip güzelce bir buse kondurarak süperdin erkeğim teşekkür ederim resmen tecavüze uğramış gibiyim her yerim ağrıdı ama değdi deyince bende cananı öperek bu kadar erken mi pes ettin ben daha doyamadım ama deyince canan benden bu kadar erkeğim sıra ismailde deyince penisimi tutarak eğer ismail doyuramazsa bilki arkadan girerim sana demem cananı korkutsada ben kocama güveniyorum.Ne yarrakları ustaca alıp erkeğini zevkten zevke sürmüştür deyince ismail hiç beklemeden eliyle penisimi tutup hiç merak etme aşkım ben işimi bilirim demesiyle penisime yumulması bir oldu.Ustaca saxosuyla penisimi hızlıca kendine getiren ismail bir yandan da ufak dildoyu deliğine sokup sokup çıkarıyordu.Penisim tamamen sertleşmiş ismail de hazırlanmıştı artık tek yapmam gereken 20 yıl önce ilkkez girdiğim deliğe yeniden girmekti.Hemen koltuktan kalkıp ismaili önümde domaltarak önüme aldım ve penisimi sürtmeye başladım.Canan da yerinden kalkıp kocasıyla öpüşmeye başlamış sanki eşinin çığlık atacağını kestirip onu susturmak istiyor gibi dudaklarını tamamen kapattığı anda penisimi hafif itmemle başı bir anda içine girip o inleme sesini yinede duymuştuk.Ben kendimi çekmeden 2.kez yüklenince ismail resmen feryat koparıp ahhh diye öyle bir inlediki küçük barakada o ses resmen çınlar gibi yankılandı.Bir süre içinde o şekilde bekleyip yavaş yavaş hareketlenmeye başladım.Ben hızlandıkça ismailin acısı geçmiş oda bana ayak uydurmaya başlamış kendini bana doğru itip itip çekilmeye başlamıştı.Deliği tamamen kıvama geldiğinde artık tempo kazanma zamanımdı ve ellerimle belinden kavradığım gibi hızlı hızlı gir çık yapmaya başlamıştım.Benim arka arkaya seri şekilde sokuşumdan canan da etkilenmiş yerinden kalkıp yanıma gelip benim girişimi 4 gözle izliyordu.Ben kocasına soktukça canan ellerini vucudumda gezdirip süpersin sen ya böyle sert ve hızlı sikişen çok fazla görmedim sen başkasın gerçekten de derken bir an da eşini öne doğru itip deliğe bakmam lazım diyerek bizi ayırdı.Elleriyle eşinin göt yanaklarını kenarlara çektiğinde gördüğümüz manzara harikaydı.İsmailin deliği resmen hava alıyor gibi hareket ediyor gir çık olayını hızlı yapmamdan dolayıda aşırı kızarmış haldeydi.İsmaili koltuğa yatırıp bacaklarını kendine doğru çektirip hazır hale getirince canan penisimi tutup kendisi kocasının deliğine yerleştirip hadi devam et dercesine ellerini kalçama atıp bana güç vermeye başladı.Deliğe bastırmamla tekrardan lap diye içine girince ismail ohhhh diye yeniden inledi.Sağ elimi koltuğa dayamış şekilde ismaile sertçe girip çıkarken her girişimde cananda benim kalçamı bastırıyor en dibe kadar girmemi istiyordu.Uzun bir süre bu şekilde kaldıktan sonra ismaili koltuktan kaldırıp duvara karşı domaltıp yeniden hızlıca pompalamaya başladım.Ben soktukça karı koca zevkleniyor ahhlar ohhlar birbirine karışıyordu.Neredeyse 20 dkdan fazladır ismaili evire çevire sikmenin verdiği haz artık sona geliyordu.İsmailin içinden çıktığım gibi ters çevirip yere çömelttim ve hemen ağzına dayayıp bir hışımla boşalmaya başladım.Ben boşaldıkça ismail penisimi vakumluyor 1 damlasını heba etmeden ağzında biriktiriyordu.Tamamen boşalınca penisimi çıkartıp eşine nazire yaparcasına hafif gargara yapıp bir yutkunmayla midesine gönderince canan hemen kocasına vitamini bol al aşkım uzun süre yine alamayacaksın deyince ismail 15 yıl sonra bulmuşken alalım aşkım fazlasıyla daha gün uzun sende bende doymadan gitmeyiz deyip bana baktılar.Bendende onayı alınca günün daha bitmediği belli olmuştu.O gün akşama kadar canan ve ismaili 2 şer kez daha döllemiş 2 sinide götlerinin üstüne oturamayacak şekle getirip uğurlamıştım...
03 Ocak 2021, at 11:17
Alıntı