Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Evli bayan komşumla sanal ilişkimiz

Post #1

Evli bayan komşumla sanal ilişkimizBen Berkant İzmir'den yazıyorum bizim apartmanın yatak odaları bina mimarisi gereği bir arada yapıldığı ve mütahitler inşaatı yaparken malzemeden çaldıkları için duvarlar da biraz incedir.Bu çiftle kapı önünde falan karşılaştığımızda selamlaşır biraz konuşurduk.meldanun insanı gözleri ile etkileyen ve gözlerine baktığınızda içinde kaybolduğunuzu düşündüren bir yapısı vardı.Vücut olarak ta çok güzel ve etkileyici bir kadın olduğu için özgüveni yüksek bir kadın olarak biraz da rahat giyinir kendine yönelen bakışlara pek aldırış etmezdi.Bu hali de insanı baştan çıkarmaya yeterdi.Geceleri yan odadan çılgınca sevişildiğini gösteren sesler gelir beni de rahat uyutmazdı.Komşu olduğumuz için telefonlarımız facebook ve sype adreslerimiz de biribirinde ekliydi.Bazen geceleri eşiyle geç saatlerde gelirlerdi.Yemekten geldikleri ve alkol aldıkları belli olan çiftimiz yan odada yüksek sesli konuşmalar ve gülüşmelerden sonra sessizliğe gömülür sonra kaybolan sesler ah oh şeklinde geri döner ve yükselerek devam ederdi.Uzun boylu esmer dolgun memelü dolgun kalçalı ve ateşli bir görüntüsü olan meldayu düşünmek bile insanı baştan çıkarmaya yeterdi.melda ve eşi yan tarafımızda oturuyordu.Yatak odaları bina mimarisi gereği bir arada yapıldığı ve mütahitler inşaatı yaparken malzemeden çaldıkları için duvarlar da biraz incedir.Bu çiftle kapı önünde falan kaşılaştığımızda selamlaşır biraz konuşurduk.meldanun insanı gözleri ile etkileyen ve gözlerine baktınızda içinde kaybolduğunuzu düşündüren bir yapısı vardı.Vücut olarak ta çok güzel ve etkileyici bir kadın olduğu için özgüveni yüksek bir kadın olarak biraz da rahat giyinir kendine yönelen bakışlara pek aldırış etmezdi.Bu hali de insanı baştan çıkarmaya yeterdi.Geceleri yan odadan çılgınca sevişildiğini gösteren sesler gelir beni de rahat uyutmazdı.Komşu olduğumuz için telefonlarımız facebook ve sype adreslerimiz de biribirinde ekliydi.Bazen geceleri eşiyle geç saatlerde gelirlerdi.Yemekten geldikleri ve alkol aldıkları belli olan çiftimiz yan odada yüksek sesli konuşmalar ve gülüşmelerden sonra sessizliğe gömülür sonra kaybolan sesler ah oh şeklinde geri döner ve yükselerek devam ederdi.Uzun boylu esmer dolgun memelü dolgun kalçalı ve ateşli bir görüntüsü olan meldayu düüşünmek bile insanı baştan çıkarmaya yeterdi.melda ve eşi yan tarafımızda oturuyordu.Yatak odaları bina mimarisi gereği bir arada yapıldığı ve mütahitler inşaatı yaparken malzemeden çaldıkları için duvarlar da biraz incedir.Bu çiftle kapı önünde falan kaşılaştığımızda selamlaşır biraz konuşurduk.meldanun insanı gözleri ile etkileyen ve gözlerine baktınızda içinde kaybolduğunuzu düşündüren bir yapısı vardı.Vücut olarak ta çok güzel ve etkileyici bir kadın olduğu için özgüveni yüksek bir kadın olarak biraz da rahat giyinir kendine yönelen bakışlara pek aldırış etmezdi.Bu hali de insanı baştan çıkarmaya yeterdi.Geceleri yan odadan çılgınca sevişildiğini gösteren sesler gelir beni de rahat uyutmazdı.Komşu olduğumuz için telefonlarımız facebook ve sype adreslerimiz de biribirinde ekliydi.Bazen geceleri eşiyle geç saatlerde gelirlerdi.Yemekten geldikleri ve alkol aldıkları belli olan çiftimiz yan odada yüksek sesli konuşmalar ve gülüşmelerden sonra sessizliğe gömülür sonra kaybolan sesler ah oh şeklinde geri döner ve yükselerek devam ederdi.Uzun boylu esmer dolgun memelü dolgun kalçalı ve ateşli bir görüntüsü olan meldayu düşünmek bile insanı baştan çıkarmaya yeterdi.Geceleri yan odadan önce gülüşme sesleri gelir dudak dudağa öpüşmelerle sesler biraz azalır sonra yatak gıcırtıları inlemeler çığlıklar bazen de yatağın karşısında olduğunu ve duvara yapışık olduğunu tahmin ettiğim şifonyer ve aynanın yerinden oynaması ve gıcırdaması ile devam ederdi. Bir cuma gecesiydi.Ben yatağıma uzanmış uyumaya çalışırken yine sesler gelmeye başladı.belli ki ikisi de sarhoştu.gülüşmeler şakalaşmalar ve dokunuş ve öpüşmelerden zevk alındığını hissettiren seslerden sonra ateşli bir sevişme başlamıştı.melda ahhhh ahhhh diye uzun ve sesli çığlıklar atıyor kocası da nefes nefese kalmış sesler çıkararak sevişiyorlardı.Bu yaklaşık yarım saat sürdükten sonra sesler kesilmişti.Ben de karışık duygular içinde bu gürültü seslerini duyduktan sonra uykum kaçmış ve tahrik olmuş halde halde uyumaya çalıştım.Ama olay gözümün önüne geliyor eşinin meldayu nasıl becerdiğini,şifonyeri gıcırdattığına göre arkasına geçip onu aynaya doğru domalttığını ve arkadan zevkle içine gidip çıktığını ve çığlıklarının nasıl duvara çarpıp odama geldiğini düşünüyor tahrik beni çıldırtıyordu.O gece böyle geçti.Anlaşılan deli gibi sevişmişlerdi yine. Ertesi sabah ben erken uyandım.Sabah 8 gibi uyanıp kahvaltımı yaptıktan sonra internete takılmak ve biraz da sörf yapmak için bilgisayarın başına geçtim.Skyp otomatik açıldı.Sonra facebooka yöneldim.Facebookta herkese günaydın diye bir mesaj atmıştım girer girmez.Pek bi amacım yoktu.herkes gibi selam vermek falan.O sırada ilk beğeni meldadan geldi.Gülücük atmış.Sonra bana facebookta özel mesajdan ?sana da günaydın? diye bir mesaj attı.Çok şaşırdım Bir anda gece sesleri ve uykumu kaçıran hayaller bir yandan meldanun mesajı beni allak bullak etmişti.Ben de ?teşekkür ederim.Ama sen hızlısin ? diye bir mesaj attım.?hızlı olmam yasak mı? diye bir cevap geldi.Ben de ? tabi ki yasak değil ama insan bazen yorgun olabilir o yüzden o yorgunlukla sabah erken kalkmak zor olabilir diye düşünüyorum? dedim.O da ?yorgunluk mu hımmmmmm olabilir.Ama bazen erken kalkmak gerekebilir? dedi.Ben de ?ben olsam erken kalkmazdım? dedim ve bir gülücük attım.O bunun bir ima olduğunu anladı mı anlamadı mı bilmiyorum ama pek bir tepki vermedi.melda ? senin de uçağı erken kalkan bir eşin olsa ve uğurlamak zorunda olsan sen de kalkardın ? dedi.İyi yolculuklar dilerim dedim. Sonra ; sen ne yapıyorsun diye bi cevap geldi. ben de ne yapayım işte erken kalktım uyku tutmadı oyalanıyorum dedim. hımmm neden kaçtı uykun bakayım uykum aslında sabahtan değil geceden kaçtı geceden mi evet geceden ne oldu ki gece hiç öyle gaipten sesler geliyordu ondan kaçtı uykum nasıl sesler orasını söyleyemem.son derece ateşli sesler. ay yoksa evet malesef. sesimiz gerçekten oraya kadar geldi mi Fazlasıyla Ay çok utandım şimdi. Utanmanı gerektiren bir şey yok.bu senin özel hayatın. ama seni rahatsız etmişiz. hayır rahatsız olmadım nasıl yani aksine hoşuma gitti bile diyebilirim. Anlamadım Sen bizi mi dinledin. Hayır sizi dinlemek için özel bi çabam olmadı.sesler kendiliğinden geldi. Yine de özür dilerim. özür dileyecek bir şey yok dedim ya. mikrop demek senin de hoşuna gitmiş. ımmmmmm doğru söyle ne duydun Ya unuttum bile o konuyu. Lütfen ama Bi şey duymadım. Yalan söylüyorsun. evet yalan söylüyorum.Peki ne duydun. off Ya soruma cevap ver yeter. Peki. Söyle o zaman. Eee gülüşmeleriniz senin kahkahaların.Gardrobun kapı sesleri falan.Topuklu ayakkabılarıla yürürken çıkardığın sesler. Başka Sonra sesler biraz azaldı.Daha orta seviyede bir ses vardı.Muhtemelen o sırada O sırada Yani o sırada birbirinize kur yapıyordunuz ve senin de yapılan kurdan hoşlandığını belirten yumuşak ve hoş bir ses. Sonra Sonra sessizlik oldu bi müddet.Ardından da malum sesler Malum sesler sevişme esnasında zevk aldığını gösteren sesler,İnlemeler arada kahkahalar falan. Ay çok utandım şimdi. Utanmana gerek yok.ben unuttum bile. Unuttun muuuu evet Yalancııııııı Peki kötü bi şey düşünmedin değil mi neden düşüneyim ki canımeşinle istediğin gibi birlikte olursun.Bunda bir şey yok. Başka bir şey düşündün mü O da bende kalsın. Ama hayır ben merak ediyorum. Düşündüm. Neyi senin sevişme esnasındaki halini. hım dökül bakalıııımmmm. ya yeter beni zorlayıp utandırma artık.kıpkırmızı oldum. Ay deme öyle inanmam. İster inan ister inanma. Camı aç göreceğim seni Saçmalama ya.ne göreceksin. yüzün gerçekten kızarmış mı onu göreceğim. derken bana cam açma isteği gönderdi.Ben tabi dediğim kadar kızarmamıştım ama anlaşılan o da farklı bir şeyler düşünüyordu. Camı açtım biraz utanmış rolu yaptım tabi ama karşımdaki manzara inanılmaz güzeldi.melda siyah bir gecelik giymiş memelerinin sadece uçlarını göstermeyen açıklıkta.Elinde sigarası karşımdaydı.Omuzları açıkta saçları hafif dağınık ama muhteşem görünüyordu.Gözlerim memelerine takıldı nefes alışını ve göğsünün derin nefeslerle inip kalktığını görüyordum.Heyecanını belli etmek istemeyen bir eda ile sakin durmaya çalışıyordu ama sigarayı çekişinden heyecanını görebiliyordum. Bana ? evet biraz kızarmışsın ama anlattığın kadar değil? dedi.Ben de eh işte dedim.Sonra da bana ?peki ama aklından geçirdiklerini söylemedin? dedi.Ben de ?neyi merak ediyorsun? dedim.O da ?beni sevişirken düşündün mü dedi evet Yani Mesela öpüşmeye başladığın andaki şuh halini,zevk alırken ki halini,eşine arkanı dönüp aynaya doğru dönmeni,o andaki sevişmelerini düşündüm. Peki eşimin yerinde sen olmak ister miydin bu bi cevap değil. istedim evet.Seninle sevişen ben olsaydım diye düşündüm.Yatakta,ayakta,aynanın karşısında arkana geçip dolgun kalçalarını okşayarak seninle seviştiğimi falan düşünmeden edemedim. hımmmm bakalım daha neler çıkacak.dur ben çayımı tazeleyip geleyim bekler misin Olur. Kalkıp giderken kısa ve bacaklarının ihtişamını ortaya çıkaran bacakları ve geceleğinin altında belli olan iç çamaşırı dikkatimi çekti.Ama melda giderken arkadan izleyeceğimi düşünerek te kalçalarını daha bi sallıyor ve bütün güzellğini gözlerimin önüne seriyordu. Bir dakika bile sürmeden sallana sallana geldi.Bilgisayarın önüne tekrar oturdu.Bana Bak şşimdi benim de aklımı karıştırdın dedi neden bilmem.dedi ve yeni yaktığı sigarasından bir nefes daha çekti.Öyle bir bakışı ve duman üfleyişi vardı ki hiç bir erkek ona dayanamazdı. Peki senin neden aklın karıştı dedim. Bilmem sevişmelerimiizn seslerinin sana gelmesi,senin aklına gelmem ve hayalinde beni düşünmenden dolayı diyorum. E ne yapayım sen konuşturdun beni.Kötü oldu galiba hayır kötü değil de biraz heyecan yaptım galiba dedi.Ve o zaman artık onun da ateşli bir kıvama geldiğini anladım. Kusura bakma amacım o değildi Özür dilemene gerek yok bu normal bir şey.fakat ben biraz heyecanlandım dedi ve gülümsedi. ben de seni düşününce heyecanlanıyorum dedim. yaaaa evettt neden heyecanlanıyormuşsun bakayım seni düşlüyorum,seninle seviştiğimi hayal ediyorum,seninle olduğumu. hımmmm dedi ve omuzunu kaşır gibi yapıp askısını biraz indirdi. Sol göğsünün ucu görünür gibiydi.ama bu onun pek te umurunda değildi. şu an yanında olsam ne olurdu dedi. harika olurdu dedim. Ne yapardın Önce dudaklarından uzun uzun öperdim.Dilimi dudaklarında gezdirir dudaklarını emer memelerini yalardım. Onları görmek ister misin evet dedi ve askısını indirdi.İki muhteşem ve ucu sivrilmiş meme karşımda duruyordu. onları okşardım dememle elini sağ göğsüne atıp avuçladı. emerdim dediğimde de ucunu parmaklarıyla yakalayıp oynamama başladı.bir yandan dilini dudaklarında gezdiriyor bir yandan da klavyeye yazmaya çalışyordu. Sonra onları emerek memeleinin arasında dilimi gezdirirdim. o arada artık memelerini avuçlamış okşuyordu.Sonra benim anlattıklarımla sandalye üzerinde kıvranmaya ve ellerini memelerinden aşağıya indirmeye başladı.ellerini geceliğinin etekliğine götürüp eteğini yukarı çekip elini bacaklarının arasında götürdü.ben: Orayı da görmek istiyorum dedim. Bacaklarını açtı hafif tüylü vajinası ıslanmış kenarları kabarmıştı.Ve elini götürüp okşamaya başladı.ben anlatmaya devam ediyordum o da kendini okşuyordu.Bir gece önce ateşli çığlık çığlığa bir sevişme geçirmiş olmasına rağmen müthiş meldalu bir hali vardı.Bana sen de soyun dedi.Ben de soyundum.Sertleşmiş penisimi elime alıp ona göstermemi istedi.Kamerayı çevirip onu görebilecek hale getirdim.Ve bana onu okşadığını görmek istiyorum dedi.Ben okşarken o da amını okşuyor ve parmağını aralıklarına sokuyordu.Yavaş yavaş inlemeye nefes alışları hızlanmaya başlamıştı.bana arkasını dönmesini söyledim.Sandalye üzerinde domalıp kalçalarını gösterdi ve bir yandan da elini amına götürüp okşamaya ve parmaklarını sokmaya devam ediyordu. bana doğru dön ve bacaklarını aç dedim. bacaklarını tamamen açıp amını daha hırçın bir şekilde okşamaya ve parmağını içine sokmaya başladı.bu olay gittikçe hızlandı.ben onun amını okşamasını o da benim sikimi okşamamı izliyordu.Gittikçe hızlandık.Bana boşal dedi görmek istiyorum dedi.Ben de zaten patlamak üzereydim.Boşaldım ve penisimin üzerinden spermler akmaya başladı.O da bir kaç kıvranmadan sonra gevşeyip bacakları açık halde kendini sandalyeye bıraktı. Fantastik bir görüşmeydi ama çok heyecanlı oldu.sonra da kamerayı yukarı kaldırıp yüz yüzde görüştütük bi süre.Yüzü harikaydı.sevişme sonrası boşalmış ve şuh bir kadın görüntüsü.Bi süre daha karşımda memeleri ile oynadı.Sonra da kalkalım artık.Fazla adrenalin yaptık dedi.iyi günler dileyip camı kapattık.isteyenler ekleyebilir beer_kant@html. cm ama bu böyle bitmedi.
27 Aralık 2020, at 04:45
Alıntı