Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Arkadaşımın İhaneti - 5

Post #1

Arkadaşımın İhaneti - 5https://xhamster.com/stories/arkada-m-n-haneti-4-9707467Cidden bana ne oluyordu?Bunu kendime sormaya başlamıştım.Sorgulamak için yeterli vaktim mevcuttu.Ne de olsa hareket dahi edemiyordum.Sanırım alışıyordum bu duruma.Benim için bir rutin olmuştu sikilmek."Artık bir kız gibi sikilmeye alışmalısın"diyordum kendi kendime.Deliğimdeki döller kurumaya başlamıştı ve ben o döllerin kime ait olduğunu dahi bilmiyordum."Kabullen bu durumu artık.Ellerin,ayakların bağlı sikilmekten bıkmadın mı?"diye soruyordum kendi kendime.Bir yanım bu durumu kabullen artık diyor,diğer yanım ise şiddetle karşı çıkıyordu.Ne yapacağıma hala karar verebilmiş değildim.Kendimi kurtarabilmenin imkanı da yoktu.O video kaydı görünmez bir zincir gibiydi.Ben bunları düşünürken arkadaşım geldi.Adına artık Mert diyelim.Mert dalga geçer gibi "nasılsın benim küçük orospum" diye sordu.Cevap vermedim.Bu haldeyken de fotoğrafımı çekti."Seni çözücem,akşam çok paralı bir müşteri geliyor,ona hazırlanacaksın ve temizleneceksin.İtiraz istemiyorum."dedi.Onaylamak için kafamı salladım.İplerimi çözdü ve çıktı odadan.Yavaşça doğruldum.Heryerim ağrımıştı.Üzerimdekilerle girdim banyoya.Kıyafetleri çkarıp kendimi attım sıcak suyun altına.Yapışan döller ancak çıkardı.Bacaklarımı traş ettim.Kıllarım uzamıştı.Sıra sakallara gelmişti.Traşımı oldum.Duştan çıkınca kırmızı bir tanga,siyah sütyen,siyah jartiyer çorap ve kırmızı topuklu ayakkabılarımı giydim.Siyah bir peruk taktım.Dudaklarıma parlak kırmızı bir ruj sürdüm.Tam bir afete dönmüştüm.Mert "hadi sıra bende "dedi."Nasıl yani"dedim."Seni bağlayacağım.Bu haldeyken kaçamazsın da bağlamak zevkli oluyor"dedi.Üfleye püfleye kabul ettim.Sanki başka çarem varmış gibi.Beni yine domalmış şekilde bağladı.Ağzıma topu tıktı.Bu benim klasik sikilme pozisyonumdu.Bu sefer daha sıkı bağlamış el ve ayaklarım acımaya bağlamıştı.Bilerek yapmıştı bunu acı çekmem için.Odaya geldi tekrar.Göğüs uçlarıma göğüs ucu kıskacı takmıştı.Göğüs uçlarım şimdiden acımaya başlamıştı.Ben birşey yapamıyordum.Adının sonradan Ahmet olduğunu öğrendiğim kişi geldi."OFFF BU YAVRU FENAYMIŞ.BİR DE SAVUNMASIZ.BAYILIRIM."dedi.Korkmaya başlamıştım.Debeleniyordum."Debelenme güzelim.Bu makine seni bugün delecek."dedi.Aman ne rahatlamıştım.Tangamı sıyırdı.Deliğimi yalamaya başladı.Ne zevk alıyorlardı bilmiyorum.Ama benim işime geliyor tükürük kayganlaştırıcı görevi görüyordu.Rahat 10-15 dakika deliğimi yaladı.Sonra aletini deliğime sürtmeye başladı.Ancak kesinlikle içime girmiyordu.Sanki beni azdrmak için yapıyordu bunu.İçime girmesini ondan çok ben istemeye başlamıştım artık.Sürtünmeye devam ederken birden yüklendi içime.İçime girince anlamıştım şuana kadar içime giren en büyük alet buydu.Canım yanıyordu.Hızlı bir şekilde sikmeye başladı.Her gidiş gelişte kasıkları götüme çarpıyor beni ileri atıyordu adeta.Zillerden de ses geliyordu her harekette.Canım yanıyor,anlamsızca sesler çıkarıyordum.Gözlerim kararmaya başlamıştı.Dur durak bilmiyordu.Göt yanaklarım acımaya başlamıştı artık.Tahminimce kıpkırmızı da olmuştur.İçimden çıktı.Sırtıma bağırarak boşaldı.Mert'i odaya çağırdı."Bu fahişeyi bir haftalığına kiralıyorum.Tadı damağımda kaldı.Al sana 20 bin lira.Bu hafta benimle bu fahişe"demişti.Mert memnuniyetle kabul etti.Neler oluyordu....
12 Aralık 2020, at 12:59
Alıntı