Konu: Kankamla Sex
Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Kankamla Sex

Post #1

Kankamla Sex180 boyunda 77 kilo kumral yakışıklı bir gencim. Bu anlatacağım hikaye bundan 2 yıl önce üniversiteyi kazandığım ilk yıl oldu. İstanbulda özel bir öğrenci yurdunda kalmaya başladım. Yurttaki odam iki kişilikti. Volkan isminde basketbolcu 185 boyunda 78 kilo atletik ve çok yakışıklı bir oda arkadaşım vardı. Aynı odayı paylaşıyorduk ve banyo da odanın içerisindeydi. Yakın arkadaş olduğumuz için birbirimizin yanında soyunur giyinirdik. Duşkabin olduğu için biri duştayken diğeri tuvaleti ya da aynayı kullanabiliyordu. Bu nedenlerle birçok kez birbirimizi çıplak görüyorduk. Bu ikimiz içinde sorun olmuyordu. Zaten ikimizin de kız arkadaşları vardı ve çapkınlık yapıyorduk. İkimizin de sevgilisi olmadığı bi dönem sürekli seksten bahsetmeye başlamıştık. El şakalarımızın dozu artmaya başlamıştı. Birbirimiz aşırı küfürlü ve müstehcen espiriler yapmaya başlamıştık. Tüm bunların nedeni ikimizin de azgın olmasıydı. Azgınlığımızın tavan yaptığı günlerden birinde okul dönüşü odama geldiğimde volkanın duşta olduğunu farkettim. Üstümü değiştirmek için soyunmuştumki o da banyodan çıktı. Üzerinde herzamanki gibi sadece bir havlu vardı ve ıslaktı. Şakayla "oğlum bak böyle gezme hazır soyunmuşum sikerim acımam" dedim. O da " gel sik kanka ayıp ettin senden mi sakıncam" diyerek şakaya karşılık verdi ve havluyu biraz asagi sıyırarak poposunu gösterdi. Poposu kılsızdı ve yuvarlaktı. Bir erkeğin sahip olabilecegi en guzel göte sahipti. O an olan oldu ve benim yarak dikeldi. Bunu gören volkan "ulan arkadaşa sik kalkar mı aq" diyerek üstüme atladı ve şakayla karışık güreşmeye başladık. Bu beni daha da azdırmıştı. Teni tenime değiyordu ve kalkık sikim vücuduna sürtüyordu. boğuşurken havlusu belinden düştü ve onunda sikinin kalkık olduğunu farkettim. o an dudaklarına yapıştım ve sevişmeye başladık. O kadar iştahla sevişiyordukki daha önce hiçbir kızla böylesine iştahla sevişmemiştim. Sevişmeye yatakta devam ettik. Bi an kapının kilitli olmadığını ve yurttan herhangi birinin bizi o şekilde görebileceğini farkettim ve kapıyı kilitlemek için ayağa kalktım. Kapıyı kilitleyip döndüğümde volkanı yüzükoyun yatarken buldum. Götü inanılmaz güzel görünüyordu. Bu bir mesajdı onu sikmemi istiyordu. Sikimin götünün arasına geleceği bir şekilde üstüne yattım. Bu şekilde asla içine giremezdim; amacım sadece yarağımı hissettirmekti. Üstüne yatıp kulağını emerken yavasca önce yala sonra sok dedi. Üzerinde kalktım bembeyaz götünü dillemeye başladım. Dilledikçe kıvranıyor ve poposunu havaya kaldırıyordu. Dilleyerek onu domalma pozisyonuna geçirdim ve dilimi yeni yıkanmış duş jeli kokan götten içeri sokmaya başladım. Nefes alışları hızlanmıştı. Onlarca kızı sikmiş olan ve kızların peşinde koştuğu bu yakışıklı önümde domalmış dil darbelerimle kıvranıyordu. Koca siki dimdik olmasına rağmen bana sok diyordu. Dil darbelerimle vıcık vıcık olmuş götüne kalın ve damarlı sikimi sokmaya çalıştığımda ilk deneme başarısız oldu. Yarrağımın kafasının içine girmesi uzun uğraşlarım sonucunda oldu. Artık dehşet zevk alıyorduk ikimizde. yavaşça gidip gelmeye başladım. Bu gidip gelmeler hızlandı. O çapkın maço zevk iniltileri çıkarıyordu. Boşalıcağımı farkettim ve geliyorum dedim. O da bu esnada kendine 31 cekiyordu ve boşalıyordu. Aldığı zevkten dolayı söylediğim şeyi gec farketti ve bir anda içime boşalma diye bağırdı. Demesiyle benim boşalmam bir oldu. Son anda içinden çıksam da götünün arası ve bacakları döle bulanmıştı.
12 Aralık 2020, at 07:58
Alıntı