Konu: otobüste
Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

otobüste

Post #1

otobüsteMerhaba çok değerli xhamster okuyucuları bende uzun zaman önce başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum tabi her kesin yaşadığı birbirinden farklı seks hikayeleri okuyup güzel vakitler geçirerek zevk almasını bilen her zaman burada bir fark ile ve hey can ile nasıl zevkler yaşadığımızı gözümüzü kestirdiğimiz evli dul azgın bayanları nasıl anlarız öncelikle bakışların dan belli olur ve her zaman kendini başka erkeklere sikmenin hayallerinin kurarlar ve bu tarız bayanların da öncelikle erkeklerin aletine bakıp ne tarız fanteziler içinde kendilerini siktirmek istediklerini büyük bir zevk ile farklılıkla başkasının aletini hayal ederek her yerde zevk almanın tadına bakmaları yeterli olacaktır tabi başımdan geçen olayı anlatım bir bayanla otobüse bindim ve o bayanı gözüme kestirdim bana bakıyordu azgın bir bayandı onu doyura bilimiyim diye Hamile Seks Hikayesi Altan aletime bakıyordu tabi onu sikmenin hayaline kapılmıştım ayaktaydık karabalıktı minibüs ve kadına doğru yaklaştım kadın hamileydi ama çok azgın bir kadın olduğu boynunu koklayarak aletim direk gibi kalktı hamile kadına değdirip geri çekiyordum.Çünkü bir fark ederek kadının tepkisi ne olur diye korkuyor yan çekiniyordum çünkü gerçekten kadının duruşu ve aletimin ona değişi onun deli ediyordu ve bu bana biraz daha cesaret vermiş Hamile kadına biraz daha yaklaşmama neden olmamıştı azgın hamile kadını orda sikmek istiyordum çünkü gerçekten daha sıcak bir ilişki için orda yapmak istemiyordum kadının kulağına yaklaştım evime davet etsem gelirimsin yoksa burada seni sikimi mi burada olmaz dedi ve beni kırmadı dedim ilerde ineceğim sende beni takip et diyerek sözleştik otobüsten indik kadın beni takip etti gerçekten çok güzel seksi bir kadındı azgın hamile bir kadını sikeceğimin hayallerini kurarken yol ortasında direk gibi olmuş aletimle başım belaya girmişti eve yetiştik kapıdan içeriye girer girmez dudaklarına yumulmaya başladım senin gibi azgın bir kadını büyük bir zevkle sikeceğim dedi hamileyim dedi yavaş sik arkadan da sikerim dedim olmaz dedi kocam bile oradan yapmadı ben kocan değilim sikicinim.Hoşuna gidiyordu bir oruspu gibiydi beni deli ediyordu ve farklı zevkler alıyordum çok hoşuma gidiyordu bu kadınla beraber olmak ve her zaman görüşeceğimizi söyledi ben bunu sikmeye başladım domaltıp farklı pozisyon da sikip içine boşlamamı söylüyordu bende onu kırmayıp boşalıyordum sperm takviyesi için iyi geliyormuş çocuk için şaşırdım benimde katkım olsun dedim karnındaki piçine birazda benim karışımım sayesinde olsun çünkü gerçekten büyük bir zevkle sikiyordum bana aşık olmuş benden kopmak istemiyordu Hamile kadını üç dört saat siktim ve çok zevk almış aletimi ağzına alıp beni o şekilde boşaltıp rahatlattı bende onun gibi bir azgın kadınla ilişki yaşamamıştım öylesine bir kadınla yani ne yapacağımı bilmiyordum Hamile kadından kopmak istemiyordum çünkü gerçek bir seks bende onla yaşamıştım sizde yaşadığınız gizli ve bir o kadar hey canla evli dul bayanlarla yaşadığınız ilişkiyi burada bir seks hikayesi olarak yazıp buradaki okuyuculara paylaşa bilirsiniz.
11 Ekim 2020, at 14:36
Alıntı