Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Paris'te seks baskadir. Bolum 12

Post #1

PARIS'TE SEKS BASKADIR. BOLUM 12SITENIN TESISAT ISLERINE BAKAN DELIKANLI, OLGUN HANIMLARDAN, YASLI PATRONUN, GUZEL VE BAKIMLI KARISI DA GENC, YAPILI DELIKANLILARDAN HOSLANINCA NELER OLDU BAKALIM.(Onceki bolumden kisa bir hatirlatma) Bu olay, karimin papatya gibi acilmasina neden oldu. Aslinda bir miktar vicdan azabi duymama ragmen, butige gelen sosyetik guzellerle, cogunlukla onlarin kiskirtmalari sonucu, nadiren de olsa birlikte oluyordum. Bunlari bilen karim, sanirim yillarin intikamini almaya and icmis gibi gorunuyordu. Arkadasinin kocasi ile, arkadasina belli etmeden, adamin israrli davetleri sonucu, cesitli yerlerde, bir kac sefer daha birlikte oldu. Bu ahlaksiz sikismelerini gelip bana anlattiginda, inanilmaz tahrik olup, en sehvetli sevismelerimizi yasadik. Daha sonra, arkadasina haksizlik yaptigini dusunerek o iliskiyi kesti.Karim, son zamanlarda, ara sira genc erkeklerle takilmayi seviyor. Bir defasinda evde televizyon yayini kesildi. Bunun uzerine, bizim yasadigimiz konut kompleksinin tesisat islerini yapan firmaya haber verdik. Ben isteyken, karimin anlattigina gore, yakisikli, kasli, iri yari bir delikanli gondermisler.Karim uzerinde, icini gosteren bir gecelik ve onun uzerinde de yine seffaf bir sabahlikla adami iceri almis. Adam calisirken, karim gozlerini adamin yapili vucudundan alamiyormus. Adamin isi uzayinca, karim, kola falan ikram etmis.Bir sure sonra, karim, cikmasi gerektigini soyleyip, tesisatci delikanliya, isini bitirene kadar kalabilecegini belirtmis ve odamiza gidip dus almis. Dustan sonra, vucuduna sardigi havluyla makyaj yapmaya baslamis. Oda kapisinin aralik oldugunun farkina varmamis.Adam fisleri kontrol etmek icin evin icinde dolasirken, oda kapisi aralik oldugu icin, karimin uzerinde bir tek havluyla, aynanin onunde makyaj yaptigini buyuk ihtimalle goruyormus. Karim makyajini bitirince, dolaptan, uzerine giyeceklerini secmeye baslamis.Aynanin karsisinda seffaf g-string kulotunu giyerken, adam kapiyi tiklatip, cevap beklemeden, odanin kapisini iyice aralamis. Karimi cirilciplak, donunu giyerken gormus. Karim da, herhalde ?adam nasil olsa surekli bizim apartmanda bu isleri yapiyor, boyle ev hali durumlarina alisiktir? diye dusunerek, hic istifini bozmadan, adama ?bu odada bir seye mi bakmak istemistin?? diye sorunca, bu vucutcu delikanli, bizim hanima ?kablolari kapinin etrafindan dolastiracagim, kapinin biraz aralik kalmasi lazim? demis.Karim da gayet normal ?tamam? demis ve yatagin uzerine oturup, ten rengi, ince coraplarini giymeye baslamis. Delikanli, kablolari sabitlerken, goz ucuyla da karimi izliyormus. Karim, bu fit delikanlinin kendisini izlediginin farkina varmis ama, yabanci bir erkek tarafindan seyredilmekten hic rahatsiz olmadan, daha bastan cikartici hareketlerle corabini giymeye devam etmis. Corabini giyerken, bacaklarini kaldirip, gererek, frikikler veriyor ve yeni temizledigi amini, seffaf kulotunun icinden, delikanliya sergiliyormus. Tesisatci cocuk, yaptigi isten cok, karimin piril piril amina, ciplak memelerine fokus olmus.Ardindan, adamin gozleri onunde, uzerinde bir tek kulotlu corabi ve seffaf g-string kulotu ile yani neredeyse cirilciplak ayaga kalkmis, dolaba gidip, mini dekolte bir elbise cikartmis. Elbisesini ustune tutup, dolabin aynasinda kendine bakmis ve begenip giymis.Bizim hanim, vucudunu cesaretle sergilerken, delikaliya guzel bir goz banyosu yaptirmis. Daha sonra ?hic cekinmedin mi? diye sordugumda, bana, ?niye cekinecekmisim, ciplaklar plajina gittigimizde hic cekindik mi? Evet herkes birbirini kesiyordu ama, hepsi o kadar iste, kimse kimseye saldirmadi. Bu cocuk, apartmanin adami ustelik, bana ne yapabilir ki? Hem kendi evimde, kendi odamda rahatca giyinemeyecekmiyim yani?? diyince, ben de ?giyinirsin ama seksi hareketlerle kulot, corap giyme sahneleri sergilersen karsiligini da gorursun? dedim.Neyse, karim yuksek topuklu, bantli ayakkabilarini da giyince, tesisatci delikanli, karimin tahrik eden tavirlarina dayanamayip, hanima arkadan ataga gecmis. Karim dolabin aynasinda son rotuslarini yaparken, arkasinda tesisatci cocugu gorunce şok olmus. Cunki, delikanli, dimdik ve azman cukunu pantolonunun onunden disari cikartmis, olaya tam hazir bir sekilde, kendisine yaklasiyormus. Karim, delikanliya, boyle bir sey istemedigini soylemis. Derhal evi terk etmezse, sirkete sikayet edecegini soylemisse de, vucutcu delikanli, artik bu asamadan sonra karimin itirazlarini pek umursamamis. Karim, kendisinin bile bile tahrik ettigi bu azgin delikanlidan kurtulmak icin, cocuga, artik bu asamada cok sacma ve gulunc gelebilecek bir bahane soylemis. Arkadaslari ile randevusu oldugunu ve hemen cikmasi gerektigini belirtmis. Delikanli da ?merak etme, ben seni arkadaslarinla egleneceginden, kat kat daha fazla mutlu edicem. Tecrube ile sabit, istersen apartmandaki diger hanimlara da sor. Bak bir kere dene, benden vazgecemeyeceksin, benim tiryakim olacaksin, sana bunu garanti ediyorum? gibi kendinden cok emin konusunca, bizim hanim, en ahlaksiz haliyle ?acaba? diye dusunmus. Bir yandan, birisi ile bu sekilde, baski altinda birlikte olmayi kendisine yakistiramiyormus, ama bir yandan da ?bu cocuk bana boyle davranmasiydi, koca yarraginin tadina bakmayi hic bir zaman isteyemezdim ki? diye dusunuyormus.Tesisatci delikanli, once, bizim hanimi onune comeltip, sikini yalamasini istemis. Karim bunu reddedince, onu kanepeye oturtmus ve bacaklarini aralamis. Baldirlarina kadar siyrilmis olan mini eteginin altindan ve ince kulotlu corabinin uzerinden, elini dogrudan karimin amina goturup, oksamaya baslamis.Daha sonra elbisesinin askilarini indirip, karimin memelerini ortaya cikartmis. Baslamis karimin memelerini yogurmaya, uclarini cimdiklemeye. Karimin gogus uclari ellendikce, dipdiri ve sepsert olmuslar. Gogus uclari sertlesince, baslamis karimin memelerini yalamaya, uclarini emmeye. Karim zevkten gozlerini kapayip, basini geriye dogru atmis ve usul usul inlemeye baslamis. Delikanli, karimin kivama geldigini gorunce, onune comelip, bacaklarini iki yana, iyice acmaya calismis. Karim, hala yapmak isteyip, istemediginden tam emin olamamis ve bu kadar cabuk teslim olmamak icin biraz direnmis, ama delikanlinin zorlamasi karsisinda bacaklarini acmak zorunda kalmis.Cocuk corabinin uzerinden, baslamis karimin amini yalamaya. O kadar guzel ve isi bilerek yalayip, emiyormus ki, sonunda, karim da acayip tahrik olmus ve kendisini delikanliya birakmis. Karim rahatlayinca, tesisatci delikanli da rahatlamis ve o baslardaki hoyrat hareketlerinden eser kalmamis. Son derece yumusak ve yavas hareketlerle, karimin amindaki calismalarina devam ediyormus. Sonunda is, alan razi veren razi durumuna donusmus. Delikanli amcigini emerken, karim da onun basini amina bastiriyor, bir yandan da inliyormus. Vucutcu delikanlinin pantolonundan firlayan azman ve sepsert yarragi, bizim hanimin ayagina degdikce, o da ayakkabilarini cikartmis ve ayaklari ile cocugun sikini oksamaya baslamis.Derken, tesisatci, karimin kulotlu corabini biraz asagi dogru siyirip, bacaklarini havaya kaldirmis ve kulotunu yana cekip, tabak gibi ortaya cikan tertemiz ama nemli amini yalamaya devam etmis. Bu sirada bir eliyle de kendi sikini sivazliyormus.Karim, belli ki dayanamamis ve delikanliyi kendine cekmis. Cocuk, karimi sikmenin zamani geldigini anlamis ve dizlerinin uzerine dogrulup, kocaman yarragini karimin, yalana, yalana sirilsiklam olan amcigina sokmus. ?Sana dedim benim abonem olacaksin, bak, bir kere tattin mi bu yarragin tadini, geri donus yok? diye bir yandan karima laf atiyormus. Bir eliyle karimin goguslerini ovalarken, obur eliyle de omuzlarina aldigi bacaklarini oksuyormus.Daha sonra kendisi koltuga oturup karimi kucagina almis. ?Ohh, yavrum, cok seksi karisin. Senin gibi olgun karilara hastayim. Simdi, sira sende, otur, kalk bakalim bu yarragin uzerinde? diye karimi yonetiyormus. Karim, bu cocugun kendisine her acidan hakim olmasina, aslinda bayilmis. Delikanli karimin ciplak goguslerini avucluyor ve ?kocani taniyorum, senden cok yasli, soyle, seni boyle sikiyor mu? Hosuna gitti di mi?? diye karima tahrik edici sorular sorunca, karim icinden ?aslinda kocam, beni senden iyi beceriyor, onun tecrubesi yeter, ama iste senin bu azman yarragin da beni mahvetti? diye dusunmus.Karim sehvetle cocugun uzerinde hoplarken, ikiside bosalmislar.Delikanli ayda bir iki kere karimi ziyaret baslamis.Bir sonraki bolumde karimi baska birileri ile yakalayana kadar, karim bu tesisatci delikanlidan bana hic bahsetmedi?
08 Eylül 2020, at 22:22
Alıntı