Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

yeliz hanımın yaptıkları

Post #1

yeliz hanımın yaptıklarıHerkese selam arkadaşlar anlatacağım olay 10 gün önce yaşandı, ben kenan 1,80 boyunda 80 kilo ve yakışıklı bir erkeğim, büyük bir beyaz eşya mağazasında müşteri temsilcisi ve halkla ilişkiler uzmanı olarak çalışmaktayım. Sattığımız her malın durumunu kontrol ederiz, müşteri aldığı maldan ne kadar memnun diye anketler düzenleriz, bazen telefonla bazen de gerekirse evlere gidiyorum anket doldurup müşteri memnuniyet seviyesini belirlemek için. İşte yine bir gün mağazada otururken yaşlı bir karı koca geldi ve yeni aldıkları çamaşır makinesinden memnun olmadıklarını ifade ettiler. Kayıtlarıma baktım ürün satışından sonra ilgilenilmiş ve olumlu geribildirim alınmış ürün hakkında, durum böyle olunca direk eve gidip ürünün performansını yerinde görmek istedim. Ve eve gittim kapıyı çok güzel bir bayan açtı yeliz hanım, sonradan öğrendim asker yolu bekleyen çok azgın bir bayanmış, durumu izah ettim, evet dedi memnun değiliz dedi, bizim için müşteri memnuniyeti çok önemli olduğu için ilgilendim ve yardımcı olmaya çalıştım. Ürünü çalıştırmak istedim tmm dedi gitti içerden çamaşırlarını getirdi, ve çamaşırları makineye koyarken beni çileden çıkarırcasına tangalarını, sütyenlerini, kendine ait ne varsa gözümün önünde makineye attı. Benim mal şahlandı tabi, elimle falan kapatmaya uğraşıyorum, görmesin istiyorum, ama çok sexi ve kendine bakan bir bayan olduğu giydiği çamaşırlarından belliydi. Daha sonra burayı fazla uzatmayayım çay demlemiş bana ısrar etti, kırmadım aklımda da hala o sexi iç çamaşırları var aklıma geldikçe benim yarak yerinden fırlıyor. Neyse çayı yudumladık beraber o benim karşıma oturdu üzerinde askılı dizlerine kadar gelen bir elbise vardı, benim karşımda bacak bacak stüne atmış çayını yudumluyordu, muhabbeti ilerlettik yaşı 25 kocasının askerde olduğunu öğrendim kayın babası ve annesiyle aynı evde kalıyor kocası gelene kadar, kocasının mühendis olduğunu ve askerliğinin bitmesine 2 ay kaldığını öğrendim. Zamanla yeliz bana frikik vermeye başladı, bacakları nefis, harika, elbisesi yukarı sıyrılmış bacaklarına gözüm takıldı, çok hafif altındaki iç çamaşırını görüyorum, kıpkırmızı çok sexi duruyor. Neyse benim çayım bitti tazeleyeyim dedi yeliz hanım önüme bardağı almak için geldiğinde eğilip bana süper göğüs şov yaptı resmen, göğüsleri harika, kırmızı sütyenin içinde nefis duruyorlar, benim gözler takılı kaldı, o da farkında olacak ki bir süre öyle kaldı. Sonra içeri gitti demli aldı geldi ve tekrar çay doldurdu yavaş yavaş sanki göğüslerini gözümün içine sokar gibi, beni delirtiyordu, yarağıma artık hakim olamıyordum pantolondan fırlayacak gibi olmuştu, ben bunu fırsat bilip yeliz hanım biliyor musunuz çok güzelsiniz , harika bir kadınsınız, sizi görüp de etkilenmeyecek erkek yoktur dedim, bundan çok hoşlanan yeliz hanım bu sefer karşıma değil de yanıma oturdu, gerçekten öyle miyim dedi, ben atık sikimi gizlemiyordum, ne olacaksa olsun diyordum içimden, yeliz hanımın heyecanlandığını hissettim yanıma oturunca evet dedim yeliz hanım fiziğiniz çok düzgün, mankenlere taş çıkarırsınız dedim, makineye çamaşırlarınızı koyarken sizin ne kadar sexi ve kendine bakmayı seven bir bayan olduğunuzu anladım dedim. Yeliz hanım artık benim yarağa odaklanmış gözünü alamıyordu, belikli uzun süredir sikilmiyordu, ben de artık ona yaklaşmanın vakti geldiğini düşünüp gözlerimi gözlerine kilitleyip yavaş yavaş ona doğru yöneldim ve dudaklarına yapıştım, o ne kadar güzel dudaklar, nefis, ateş gibi yanıyor dudakları, benim dudaklarımı bir öpüyor bir yalıyor diliyle vantuz gibi emiyordu. Ben bu esnada fırsat buldukça bebeğim süpersin aşkım harikasın diyordum, yeliz babamlar emekli aylıklarını çekecek ve Pazar yapacaklar dedi onlar gelmeden bitir işimi dedi. Ben aceleye gelmem ama tmm dedim yelize, 3 aydır sikilmiyorum dedi amım şişti dedi, hadi becer beni dedi, ben dudaklarını yiyip içtikten sonra yelizi oturduğumuz çekyata yatırdım, işimi acele yapmam asla hele sex işini asla, partnerimin zevki benim zevkimden önemlidir. Yelizin ayaklarını öpmeye başladım öpüyordum yalıyordum ayak parmaklarını ağzıma alıp emiyordum, yeliz inliyordu çekyatta, yavaş yavaş ayak bileklerine geldim emiyordum yelizi, yeliz bundan büyük keyif alıyordu devam et aşkım, kocacım yala bitir beni diyordu, ben yavaş yavaş bacaklarına yukarı çıkıyordum emerek öpörek yalayarak yelizin o nefis bacaklarının keyfine varıyordum, gerçekten harikaymış bacakları, sonra kafamı yelizin elbisesinin altından sokup yelizin altına giriyordum yavaş yavaş, kalçalarını bacaklarını elleyip öpüyordum, dilimle yalaya yalaya yukarı çıktım, kafam artık yelizin amındaydı, o ne sexi tanga o ne güzellik inanılmaz güzeldi yelizimin amı, tangasını çıkarmadan dilimle yelizin amını yalıyordum. Yeliz kafamı bastırıyordu amına doğru sanki çıldırmış gibi, hadi devam et, sik onu, o senin, yar amımı diyordu bana. Sonra ben yelizin amını tangasının üzerinden epeyce yadlıktan sonra yelizin amı vıcık vıcık olmuştu, ıslak amı harika kokuyordu. Dişimle tangasını ağzıma aldım eteğin altında ve kendime doğru çekerek yavaş yavaş geriye doğru çekilmeye başladım. Ben geriye doğru çekilirken kıpkırmızı sexi tangası amından sıyrılıp geliyordu benimle, ve tangasını çıkardım yelizin sonunda. Yelizin nefes alışları hızlandı nefesinden ne kadar istkli olduğunu anlıyordum, yeliz sürekli beni tahrik eden sözler söylüyordu, hadi aşkım ohhhhhhh harikasın sik artık amımı bekletme beni diyordu. Tangasını çıkardıktan sonra aldım kokusunu içime çektim tanganın bundan çok etkilendi yeliz, kocam beni hiç böyle sikmez diyordu, artık kocam sensin diyordu. Tangasının altında nefis harika süper bir am vardı, yeliz traşını yeni yapmış ama amının üzerinde üçgen yapmış kıllarla, harikasın dedim aşkım, o da senin sikine layık aşkım dedi. Amını bir süre yaladım amının sularını emdim, dilimle amını siktim resmen 10 dk falan dilimle amını yaladım supsulu olmuştu amı. Yelizin sözleri beni daha da tahrik ediyordu kafamı bastırıp siiiiiiiiik diyordu yalaaa diyordu, aşşşşşşşşşşşşkım demesi beni çıldırtıyordu. Daha sonra yelizin dudaklarına yapıştım tekrar dudakları daha da alevlenmiş yelizin, beni yiyecek gibi emiyordu. Boğazını boynunu öpüyordum, kulak memelerini öpüyordum kulağına sexi bebeğim çok güzelsin, azgın bebişim süpersin sen diyordum, bunları hiç duymayan yeliz çok hoşuna gidiyordu ve bana karşılık veriyordu. Boğazından aşağa doğru öpe öpe iniyordum artık elbisesinin üzerinden göğüslerini okşamaya başladım, ellerimle yoğuruyordum göğüslerini, göğüsleri ben elledikçe taş gibi oluyordu sanki yelizin, askılı elbisenin bir kolunu indirdim yavaşca ve kırmızı nefis duran o sütyeni ve içindeki bombalar gözükmeye başladı. Bana çay koyarken hayal ettiğim göğüsler artık elimdeydi, diğer askısını da indirdim ve göğüslerine yapıştım sütyenin içinden taşacak gibi harika duruyorlardı, ikisini de epey yoğurup elledikten sonra sütyenini indirdim yavaşca. Yelizin nefesi kesilecek gibiydi sanki aldığı zevki anlatamam, inliyordu resmen altımda, sütyenini elime alıp doyana kadar kokladım, içime çektim kokusunu. Göğüslerinin ucunda dilimle daireler çiziyordum, göğüs uçlarını hafif hafif ısırıyordum, yeliz ayyyyyyyyyyy, oooooooooooooffffffffffff, diyordu, ben göğüslerini birbirine yaklaştırıp emiyordum, yalıyordum, göğüs arasını kokluyordum. Nefis kokuyordu yelizim nefisssss anlatılmaz, bebekler gibi. Göğüslerini epey yalayıp yedikten sonra yavaş yavaş aşağa doğru inmeye başladım, yelizin tüm tenini öpüyordum, dilimle yalayarak aşağa iniyordum, göbeğindeyim artık yeliz eliyle göğüsleriyle oynuyor elliyordu. Göbeğinin etrafında dilimle daireler çizdikten sonra artık amına doğru tekrar gidiyordum, yeliz bunun farkındaydı ve heyecanı daha da artıyordu, sanki ilk defa sikilecek bir kız gibi heyecanlıydı. Ben ona daracık amını yaracağım diyordum o da hadi erkeğim seninim artık sik beni, yar amımı, amımın içini doldur sikinle, epeydir sike hasret bu am sana nasipmiş dedi. Ben yarağımı çıkardım ve füze gibi olmuş yarağı yelize yalamasını söyledim, istemedi daha önce kocasının sikini hiç yalamadığını söyledi. Hadi aşkım yala rahat girsin dedim, sexi bebeğim dedim ve yeliz ucunu hafiften yalamaya başladı benim yarağın, yaladıkça zevkini ve tadını aldığını fark ettim biraz daha ağzının içine sokmaya başladı ama daha önce hiç yalamadığı için acemi gibi yalıyordu. Ben zevkten uçuyordum ona en güzel sözleri söylüyordum, azgın fahişem harikasın, em yarağımı ağzına amına layık hadi aşkım, hadi sevgilim diyordum. Nihayet yarak yalamanın tadına varan yeliz sikimi artık bırakmıyordum şeker emen çocuklar gibi emiyordu sikimi, delirtiyordu beni azgın fahişem, ben sikimi yüzüne yanaklarına şap şap vuruyordum, sikimi vıcık vıcık yaptı sexi yelizim. Yeliz erkeğim artık sik berni ne olur diyordu, o sikini içimde hissetmek istiyorum diyordu, dayanamıyorum onu amıma dibine kadar geçir diyordu. Ben yelizin beline çekyatın üzerindeki yastığı koydum kıllarla şekil yapılmış yarağa susamış amı artık kabak gibi karşımdaydı, sikim yerinden fırlayacak gibi, demir gibi, yeliz onu sok amıma hadi aşşşşşşşşkım diyordu, yelizin bacaklarını yalayarak omzuma kaldırdım ve sikimi amının üzerine getirdim, yelizin nefes alışalrı artık daha belirgindi heyecanından olsa gerek, sikimi amının üzerinde gezdiriyordum, sikimi amının kenarlarına, amının üzerindeki üçgen şekilli kıllara sürüyordum geri çekiyordum, yeliz altımda inliyor, ve artık aşkım sok ne olur diye yalvarıyordu, ben sikimi amına getirip şap şap diye vuruyordum amına, elimle amını şamarlıyordum şap şap şap şap, aşkım delirecem siiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkk beni aşkkıııııııııııııııım diyordu yeliz. Ben sikimi çıkarıp yelizin amına bastırdım yelizden bir zevk sesi geldi inanılmaz anlatamam, ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh dedi ohhhhhhhhhhhhhhhh harika uçuyorum aşşşşşşşşşşkımmmmmm benim erkeğimmmmmm dedi yeliz, bu sözler beni daha da iştahlandırdı amına bastıkca basıyordum soktukça sokuyordum, yelizin amı fırın gibiydi ateş gibiydi sanki sikimi içine alıp hiç vermeyecek gibi sikişiyordu benim azgın sexi kadınım, böylece yelize epey bir süre git gel yaptıktan sonra yeliz aşkkkım boşalıyorum dedi müthiş bir zevkle, ben de kendimden geçip geliyorum aşkım dedim amına mı boşalayım dedim bebeğim, evet dedi yeliz evettttt amımın içine döllerini akıt dedi, döllerini içimde istiyorum dedi ve öyle bir boşaldık ki beraber ikimiz de iliklerimize kadar boşaldık, yeliz ayyyyyyyyyyyyy aaaaaaaaaaaa ohhhhhhhhhh ııııııııııııııııııııı gibi sesler çıkararak boşalıyordu, zevkten bulutların üstündeydi sanki. Çok uzattım ama herşeyi anlatmak istiyorum arkadaşlar kısa keseyim daha sonra yeliz telaşlandı bizimkiler gelebilir dedi, ben aşkım doymadım sana dedim yeliz ben de aşkım ama vakit daralıyo dedi, daha sonra yelizi domalttım ve amından ve hiç sikilmediği güzel götünden de siktim, banyoda da bir güzel yıkadım yelizimi ve banyo da da siktim yelizi. Beraber yıkandık aceleyle, yeliz beni yanaklarımdan dudaklarımdan ve çok beğendiği sikimden öperek uğurladı, anlıyacağınız müşteri memnuniyeti kesinlike tamamlandı. Yeliz telimi aldı ara sıra masturbasyon yaparken bana msjlar çekiyor, beni düşünerek amını parmaklıyormuş, müsait bir zamanda tekrar beni sikeceki dedi, kocamın gelmesini bekleyemiyecem dedi, ok dedim aşkım. Sonuçta sex bir sanattır ve her sanatın usatları ve duayenleri vardır, işte o duayen benim
08 Eylül 2020, at 22:22
Alıntı